کانال رسمی اینستاگرام تحلیل ایران    کانال رسمی تلگرام تحلیل ایران   
تبلیغات در تحلیل ایران
بیمه شهر - پیشرو در خدمات رسانی بیمه ای به شهروندان
گروه صنعتی ایران ترانسفو
محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت
دریا روزنامه منطقه جنوب کشور

   کد مطلب : 534/a


 

حذف پردرآمدها موجب توسعه تهران می شود

 
    •••••  ﺳﻪشنبه 14 بهمن 1393 — 12:30
تعداد بازدید : ۳۳۸   

 

استاندار تهران گفت : ۱۲ میلیون و ۵۲۲ هزار نفر در تهران یارانه می گیرند که اگر ۳ میلیون قشر پردرآمد حذف شوند برای تهران و توسعه آن مهم است.

به گزارش خبرنگار تحلیل ایران ، سید حسین هاشمی استاندار تهران گفت : اگر توزیع یارانه ها بر عهده استانها بود خیلی به نفع تهران تمام می شد ، چون هم اکنون ۱۲ میلیون و ۵۲۲ هزار نفر یارانه می گیرند و اگر ۳ تا ۴ میلیون قشر پردرآمد تهران را حذف کنیم بخشی از این یارانه برای توسعه تهران تعلق می گیرد.
نعمت الله ترکی معاون برنامه ریزی استانداری تهران نیز در ادامه صحبت های سید حسین هاشمی گفت: اگر همین ۳ میلیون نفری که استاندار محترم گفته را ضرب در ۴۵۵۰۰ تومان کنیم ماهانه حدود ۱۳۶ میلیارد تومان می شود.
ترکی گفت: تاکنون ۴۰۴ هزار نفر از دریافت یارانه انصراف داده اند. حالا اگر عدد یارانه بگیران تهران را در عدد ۴۵۵۰۰ تومان یارانه ضرب کنید که چیزی حدود ۵۷۰ میلیارد تومان می شود که در سال عدد ۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان می شود. حالا می آیند و می گویند پول و بودجه دولت کجا می رود.

معاون برنامه ریزی استانداری تهران گفت: دولت اگر بودجه ریزش یارانه بگیران پردرآمد را در اختیار خود استان قرار دهد انقلابی در بودجه استان ها رخ می دهد.

ا.ا


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   یارانه   ثروتمندان   تهران   توسعه   بودجه   دولت
 

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)        :ایمیل   

     نظر :    
 
 
 


    

  .....