موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/53468 :کد

0

آتش بس سوریه راه را برای ازسرگیری مذاکرات صلح هموار می‌کند

  شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۳:۰۹
تعداد بازدید : ۲۷۶   
 تحلیل ایران -آتش بس سوریه راه را برای ازسرگیری مذاکرات صلح هموار می‌کند

«آنتونی بلینکن» معاون وزیر خارجه آمریکا طی سخنانی اعلام کرد که آتش بس سوریه شکننده است اما موجب کاهش خشونت در این کشور شده است.

«آنتونی بلینکن» معاون وزیر خارجه آمریکا طی سخنانی اعلام کرد که آتش بس سوریه شکننده است اما موجب کاهش خشونت در این کشور شده است.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه روسیا الیوم، «آنتونی بلینکن» معاون وزیر خارجه آمریکا طی سخنانی اظهار داشت: اجرای آتش بس در سوریه موجب کاهش خشونت در این کشور گردیده است که مبنای خوبی برای ازسرگیری مذاکرات صلح محسوب می شود.

معاون وزیر خارجه آمریکا در ادامه تصریح کرد: برقراری آتش بس در سوریه بسیار شکننده است و مواردی از نقض آن نیز ثبت شده است اما در عین حال خشونت در این کشور کاهش یافته است.


وی در ادامه عنوان کرد که ادامه وضعیت کنونی تا تاریخ نهم ماه کنونی موجب ازسرگیری مذاکرات در خصوص روند انتقال سیاسی در سوریه خواهد شد.

بلینکن در رابطه با پیامدهای احتمالی عدم موفقیت آتش بس نیز گفت: این امر موجب می گردد میزان محموله های تسلیحاتی که از خارج سوریه در اختیار تروریست ها قرار می گیرد، افزایش یابد و این موضوع موجب به خطر افتادن منافع روسیه می گردد.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :