موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/53550 :کد

0

ترامپ به عنوان نماد اسلام هراسی انتخاب شد

  یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۷:۲۹
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -ترامپ به عنوان نماد اسلام هراسی انتخاب شد

یکی از گروه‌های مدافع حقوق مسلمانان در انگلستان، نامزد پیشتاز جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را به عنوان نماد اسلام‌هراسی در سال ۲۰۱۵ انتخاب کرد.

 

 

 

یکی از گروه‌های مدافع حقوق مسلمانان در انگلستان، نامزد پیشتاز جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را به عنوان نماد اسلام‌هراسی در سال 2015 انتخاب کرد.

 

 

 

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ» نامزد پیشرو رقابت‌های درون حزبی جمهوری‌خواهان آمریکا، روز شنبه از سوی یکی از گروه‌های مدافع حقوق مسلمانان به عنوان نماد اسلام هراسی معرفی کرد.


به نوشته نشریه تایم، این جایزه کنایی همه ساله به افرادی اعطا می‌شود که بیشترین نقش را در گسترش اسلام هراسی ایفا کرده‌اند.


ترامپ در سال گذشته میلادی با بیان اینکه مسلمانان باید از ورود به آمریکا منع شوند، از سوی بسیاری از گروه‌های حقوق بشری و همچنین کشورهای مسلمان، مورد انتقاد قرار گرفت.


«مسعود شجره» رئیس این سازمان در این رابطه گفته است: «همین که فردی چنین اظهارات قلدرمابانه، متعصبانه و تنفرانگیزی بیان کند، به خودی خود امر مزمومی است، اما فکر می‌کنم واقعیت ترسناک‌تر این است که چنین رقم بزرگی از رأی دهندگان در کشوری که قدرتمندترین کشور جهان نامیده می‌شود، از دونالد ترامپ حمایت کرده‌اند.»

 

این سازمان سال گذشته این نشان را به نشریه فکاهی «شارلی ابدو» فرانسه به انتشار تصاویر موهن به پیامبر اسلام (ص) اقدام کرده بود، اعطا کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :