موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش و پرورش

a/53577 :کد

0

بدهی آموزش و پرورش به کارخانجات شیر

  یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۹:۲۳
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -بدهی آموزش و پرورش به کارخانجات شیر

با وجود پیگیری‌های فراوان و مکاتبات متعدد از زمان شروع توزیع شیر در مدارس و قول مساعد مسئولان سازمان مدیریت تا به امروز اعتباری از محل هدفمندی یارانه‌ها برای توزیع شیر در مدارس اختصاص نیافته است.

 

 

 

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش گفت:‌با وجود پیگیری‌های فراوان و مکاتبات متعدد از زمان شروع توزیع شیر در مدارس و قول مساعد مسئولان سازمان مدیریت تا به امروز اعتباری از محل هدفمندی یارانه‌ها برای توزیع شیر در مدارس اختصاص نیافته است.

 
 
 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، منصور مجاوری اظهار داشت:‌ آموزش‌ و پرورش تا به امروز بیش از 700 میلیون پاکت شیر بین دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی شهری و روستایی با میانگین 50 نوبت توزیع کرده است.


وی افزود:‌ اعتباری معادل 400 میلیارد تومان از محل هدفمندسازی یارانه‌ها برای توزیع شیر در مدارس کشور توسط دولت پیش بینی شده بود.


مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ متاسفانه با وجود پیگیری‌های فراوان و مکاتبات متعدد از زمان شروع توزیع شیر مدارس و قول مساعد مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در جلسه کمیته ملی شیر مدارس کشور در پایان بهمن ماه، تا به امروز اعتباری از محل هدفمندسازی یارانه‌ها بابت پول شیر مدارس به وزارت آموزش و پرورش پرداخت نشده است.


وی افزود: تمام کارخانجات لبنی طرف قراداد با ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها به دامداران و تولید کنندگان شیر بدهکار هستند و با تماس‌های مکرر یا حضور در این وزارتخانه پیگیر مطالبات خود هستند.


مجاوری ادامه داد: با وجود محدویت‌های اعتباری و مساعدت‌های دولت، امیدواریم به منظور تحقق کامل اهداف برنامه توزیع شیر مدارس که یکی از مصادیق توسعه عدالت اجتماعی است و نیزحمایت از تولید کنندگان شیر، نسبت به تامین و تخصیص  اعتبار شیر اقدام شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :