موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/53618 :کد

0

مرکل بر لزوم پیشبرد سیاست‌های ریاضتی تاکید کرد

  یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : ۳۱۴   
 تحلیل ایران -مرکل بر لزوم پیشبرد سیاست‌های ریاضتی تاکید کرد

صدر اعظم آلمان با وجود بحران پناهندگان بر لزوم پیشبرد سیاست‌های ریاضتی در کشورش تاکید کرده و درخواست حزب سوسیال دموکرات مبنی بر در نظر گرفتن بسته اجتماعی برای شهروندان بومی را رد کرد.

صدر اعظم آلمان با وجود بحران پناهندگان بر لزوم پیشبرد سیاست‌های ریاضتی در کشورش تاکید کرده و درخواست حزب سوسیال دموکرات مبنی بر در نظر گرفتن بسته اجتماعی برای شهروندان بومی را رد کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، "آنگلا مرکل"، صدر اعظم آلمان در گفتگو با نشریه "بیلد" آلمان تصریح کرد که با وجود بحران پناهندگان بر رویکردهای ریاضت اقتصادی خود باقی می ماند.

 

وی تصریح کرد که یک بودجه بدون بدهی های جدید در کشوری با جمعیت پیر عاقلانه است.

 

بنابراین دولت با نگاهی به نسل آینده برای یک بودجه متوازن تلاش می کند.

 

مرکل به این ترتیب درخواست حزب سوسیال دموکرات برای در نظر گرفتن یک بسته اجتماعی برای شهروندان بومی را رد کرده و تصریح کرد که دولت آلمان برای همه شرایط یکسانی را در نظر می گیرد.

 

وی نگرانی ها در این باره که حالا پول بیشتری برای پناهندگان خرج شود را بی دلیل خوانده و درباره مناقشات با حزب سوسیل دموکرات درباره یک بسته هماهنگی گفت: ما امروز تلاش های قابل توجهی را دنبال می کنیم تا موفق به این ادغام و هماهنگی شویم.

 

من انتظار دارم که ما قدم به قدم اقدامات عملی را در پیش گیریم تا بعد از آن در آخرین نشست شورای اروپایی در ماه فوریه با همه 28 عضو اتحادیه اروپا به توافق دست یابیم. ما می توانیم تنها به صورت مشترک بر این چالش غلبه کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه در سیاست پناهندگان ما هیچ تغییر رویکردی وجود نداشته است، همچنین بر تلاش های خود برای حفاظت از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا - ترکیه به منظور کاهش دائمی شمار پناهندگان برای همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا و نه برخی از آن ها تاکید کرد.

 

صدر اعظم آلمان در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد که ما نه باید پناهندگان را در کل محکوم کنیم و نه خطر جنایت از طرف آن ها در هر فرمی را بی اهمیت بدانیم.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :