موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/53763 :کد

0

انتخاب ترامپ برای آمریکا فاجعه بار خواهد بود

  دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۶:۴۹
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -انتخاب ترامپ برای آمریکا فاجعه بار خواهد بود

تد کروز از طرفداران حزب جمهوری خواه خواست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به جای «دونالد ترامپ» به وی رای بدهند.

 

 

 

تد کروز از طرفداران حزب جمهوری خواه خواست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به جای «دونالد ترامپ» به وی رای بدهند.

 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از سی ان ان، تد کروز نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از طرفداران این حزب خواست به جای ترامپ به او رای دهند.


کروز اعلام کرد بیشتر طرفداران حزب جمهوری خواه او را امید پیروزی در مقابل دونالد ترامپ می دانند. وی خاطر نشان کرد در صورتی که ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا برسد برای مردم فاجعه ای جدید رقم خواهد خورد.


مهر نوشت: اظهارات کروز علیه ترامپ در حالی بیان شد که مارکو روبیو سناتور ایالت فلوریدا و دیگر نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری نیز یکی از امیدهای دیگر این حزب محسوب می شود.


روبیو توانست در انتخابات اخیر ایالت پورتوریکو واقع در شمال جزایر کارائیب از ترامپ پیشی بگیرد. در روز موسوم به شنبه بزرگ در جریان انتخابات درون حزبی در چهار ایالت آمریکا ترامپ تنها در دو ایالت پیروز بود.


روز شنبه جمهوری‌خواهان در چهار ایالت کانزاس، کنتاکی، لوئیزیانا و مین به رقابت پرداختند. بر اساس گزارش رسانه‌های آمریکایی از نتایج اولیه انتخابات، گفته می‌شود ترامپ تنها در دو ایالت کنتاکی و لوئیزیانا پیروز بوده و کروز هم در ایالت‌های کانزاس و مین توانسته پیروز شود.


در اردوگاه دموکرات ها نیز  هیلاری کلینتون وزیر خارجه پیشین و سناتور برنی سندرز، تنها دو رقیب نامزدی از حزب دمکرات، انتخابات مقدماتی در پنج ایالت را  تدارک می بینند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :