موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حوزه کشاورزی

a/53790 :کد

0

قاچاق سیب آمریکایی جای شرمندگی دارد

  دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۸:۴۲
تعداد بازدید : ۲۷۱   
 تحلیل ایران -قاچاق سیب آمریکایی جای شرمندگی دارد

رئیس اتحادیه میوه وسبزی گفت: با توجه به کیفیت و طعم بی‌نظیر سیب داخلی در دنیا قاچاق سیب آمریکایی و آفریقایی به کشور جای شرمندگی است.

 

 

 

رئیس اتحادیه میوه وسبزی گفت: با توجه به کیفیت و طعم بی‌نظیر سیب داخلی در دنیا قاچاق سیب آمریکایی و آفریقایی به کشور جای شرمندگی است.
به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی در خصوص ورود قاچاق سیب آمریکایی به کشور اظهار داشت: با توجه به کیفیت و طعم بی‌نظیر سیب داخلی باید در دنیا، قاچاق سیب آمریکایی و آفریقایی که می‌خواهد جایگزین سیب دماوند شود جای شرمندگی و تأسف است.
 
وی افزود: مسئولان اتاق اصناف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سازمان صنعت، معدن و تجارت بعد از پیام رهبری همه بسیج شدند تا جلوی قاچاق را بگیرند.
 
مهاجران تصریح کرد: در حال حاضر با نظارت سخت‌گیرانه مأمورین در میادین میوه و تره‌بار سودجویان حرفه‌ای میوه‌های قاچاق را به سردخانه حاشیه شهرها بردند می‌توان گفت تا حدودی میوه‌های قاچاق از استان تهران خارج شده است.
 
رئیس اتحادیه میوه و سبزی با بیان اینکه قاچاق کالا از سال‌های گذشته تاکنون وجود داشته اشاره کرد و گفت: در واقع با تنوع میوه‌های قاچاق در بازار لازم است که مأمورین و دستگاه‌های نظارتی بر سودجویان حاشیه شهرها و شهرستان‌ها نیز نظارت سخت‌گیرانه داشته باشند تا از ورود میوه‌های قاچاق و سودجویی قاچاقچیان میوه جلوگیری شود.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :