موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حقوق قضائی

a/53853 :کد

0

قوه قضائیه شکایت دانشجویان بورسیه را سریع‌تر تعیین تکلیف کند

  دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۳۰۹   
 تحلیل ایران -قوه قضائیه شکایت دانشجویان بورسیه را سریع‌تر تعیین تکلیف کند

جمعی از دانشجویان بورسیه در نامه‌ای به معاون قوه قضائیه تاکید کردند: قوه قضائیه هر چه سریع‌تر شکایت دانشجویان بورسیه را تعیین تکلیف کند.

جمعی از دانشجویان بورسیه در نامه‌ای به معاون قوه قضائیه تاکید کردند: قوه قضائیه هر چه سریع‌تر شکایت دانشجویان بورسیه را تعیین تکلیف کند.


به گزارش تحلیل ایران، دانشجویان بورسیه در نامه‌ای به حجت الاسلام اژه‌ایمعاون قوه قضائیه نکاتی را مطرح کردند.

 

در این نامه آمده است: همان‌گونه که مستحضرید نزدیک به هشت ماه از ثبت شکایت دانشجویان مظلوم بورسیه در شعبه 12  دادسرای فرهنگ و رسانه علیه مسببان یکی از غلط‌ترین کارهای سال‌های اخیر می‌گذرد. با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص پرونده بورسیه‌ها و نیز اهتمام قوه محترم قضائیه به بازستانی حقوق مظلومان، برای دانشجویانی که چشم امید به رسیدگی قاطعانه محاکم صالحه به شکایت خود را دارند وعلارغم دستور رئیس محترم قوه قضائیه برای رسیدگی، متاسفانه تاکنون دادسرای مربوطه هیچ رسیدگی به  شکایت دانشجویان صورت نداده است؟ وضمن مراجعه دانشجویان به دادسرای مربوطه هیچ پاسخی دریافت نمی‌کنند.

 

این نامه می‌افزاید: از حضرتعالی درخواست داریم که دستور فرمایید از تاخیر بیش از حد و تعلل در رسیدگی به شکایت دانشجویان بورسیه جلوگیری آمده و هرچه سریع‌تر شعبه مربوطه این پرونده را رسیدگی کند.

 منبع:خبرگزاری تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :