موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/53911 :کد

0

ادامه سیاست های شهرک سازی،شرط لیبرمن برای ائتلاف با نتانیاهو

  دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۹:۳۶
تعداد بازدید : ۲۴۰   
 تحلیل ایران -ادامه سیاست های شهرک سازی،شرط لیبرمن برای ائتلاف با نتانیاهو

«آویگدور لیبرمن» رئیس حزب صهیونیستی « اسرائیل خانه ما است» طی سخنانی اعلام کرد که در صورت ادامه شهرک سازی ها در سرزمین های اشغالی با نتانیاهو ائتلاف خواهد کرد.

«آویگدور لیبرمن» رئیس حزب صهیونیستی « اسرائیل خانه ما است» طی سخنانی اعلام کرد که در صورت ادامه شهرک سازی ها در سرزمین های اشغالی با نتانیاهو ائتلاف خواهد کرد.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از فلسطین الیوم، آویگدور لیبرمن رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» در نشستی که در خصوص اراضی فلسطین در کنست(پارلمان رژیم صهیونیستی) برگزار شد، در رابطه با ائتلاف حزبش با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم گفت: در صورتی که نتانیاهو ۲۰۰۰ واحد مسکونی را در شهرک معالیه ادومیم بنا کند، ما آماده هستیم که با کابینه وی ائتلاف کنیم.


در همین راستا گفتنی است چندی پیش فلسطینیان در مخالفت با شهرک سازی رژیم صهیونیستی در شهرک های نبی صالح، بعلین و نعلین در غرب رام الله و کفر قدوم در غرب شهر نابلس و المعصره در غرب بیت لحم راهپیمایی کردند که حمله نظامیان صهیونیست به آنها در مناطق مختلف کرانه باختری و مرزهای غزه باعث زخمی شدن ۲ نفر شد.


شایان ذکر است سرزمین های اشغالی از ابتدای ماه اکتبر (۹ مهر) صحنه اعتراض گسترده فلسطینیان به سیاست های متجاوزانه رژیم صهیونیستی در قبال مسجدالاقصی در بیت المقدس اشغالی و تلاش برای تقسیم زمانی و مکانی آن بوده که این دور تازه قیام فلسطینی ها علیه رژیم صهیونیستی به انتفاضه سوم یا انتفاضه قدس معروف شده است.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :