موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/53975 :کد

0

دعوت سازمان ملل از دولت سوریه برای شرکت در مذاکرات ژنو

  ﺳﻪشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۵:۳۱
تعداد بازدید : ۳۰۹   
 تحلیل ایران -دعوت سازمان ملل از دولت سوریه برای شرکت در مذاکرات ژنو

منابع خبری از دعوت سازمان ملل از هیات نمایندگان دولت سوریه برای مشارکت در دور بعدی مذاکرات صلح این کشور در ژنو خبر دادند.

منابع خبری از دعوت سازمان ملل از هیات نمایندگان دولت سوریه برای مشارکت در دور بعدی مذاکرات صلح این کشور در ژنو خبر دادند.


به گزارش تحلیل ایران  به نقل از خبرگزاری «نووستی»، سازمان ملل از هیات نمایندگان دولت سوریه برای مشارکت در دور بعدی مذاکرات صلح این کشور که گفته می شود قرار است روز ۱۴ ماه جاری برگزار شود دعوت کرد.


خبرگزاری نووستی به نقل از منابع مطبوعاتی مطلع اعلام کرد که هیات نمایندگان دولت سوریه روز یکشنبه از سازمان ملل برای شرکت در دور بعدی مذاکرات صلح این کشور دعوتنامه دریافت کرده است.


لازم به ذکر است که پیش از این قرار بود دور جدید مذاکرات بین دولت سوریه و مخالفان روز چهارشنبه نهم مارس (۱۹ اسفند) برگزار شود اما برخی از منابع از موکول شدن این مذاکرات به ۱۴ مارس جاری (۲۴ اسفند) خبر می دهند.


مخالفان سوری پیش از این از آمادگی خود برای شرکت در نشست صلح سوریه در ژنو خبر دادند. «ریاض نعسان آغا» سخنگوی کمیته عالی معارضان سوری موسوم به گروه ریاض اعلام کرد که این گروه در مذاکرات صلح سوریه که قرار  است طی روزهای آینده در ژنو آغاز شود، شرکت می کند.

 منبع : مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :