موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/54110 :کد

0

ونگر: از بس که گفتم شایسته هدایت آرسنال هستم، خسته شدم

  ﺳﻪشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۴:۵۷
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -ونگر: از بس که گفتم شایسته هدایت آرسنال هستم، خسته شدم

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن می‌گوید دادن پاسخ‌های تکراری به منتقدانی که او را شایسته سرمربیگری در تیمی مانند آرسنال نمی‌دانند، حوصله‌اش را سر برده است.

 

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن می‌گوید دادن پاسخ‌های تکراری به منتقدانی که او را شایسته سرمربیگری در تیمی مانند آرسنال نمی‌دانند، حوصله‌اش را سر برده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، با کمرنگ شدن شانس قهرمانی آرسنال در این فصل از لیگ برتر انگلیس، گروهی از هواداران آرسنال خواهان برکناری آرسن ونگر از سرمربیگری‌ تیم‌شان در پایان فصل شده‌اند اما او همچنان خودش را گزینه‌ای لایق برای هدایت توپچی‌ها می‌داند.

 

ونگر در کنفرانس خبری پیش از مصاف دوم تیمش با هال‌سیتی در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس در پاسخ به آن دسته از منتقدانی که تساوی اخیر آرسنال در دربی لندن برابر تاتنهام را ضربه‌ای سنگین به شانس قهرمانی توپچی‌ها دانسته‌اند، اظهار داشت: ببینید، من 19 سال است که در لیگ برتر مربیگری می‌کنم و همیشه اینجا نشسته‌ام تا شما را توجیه کنم آنقدر لایق هستم که سرمربی آرسنال باشم. من هیچ مشکلی با اوضاعم ندارم اما یک چیز کم‌کم دارد برایم کسل کننده می‌شود. من همیشه باید شما را قانع کنم که برای هدایت آرسنال گزینه‌ای لایقی هستیم. من 35 سال در سطح اول فوتبال دنیا کار کرده‌ام.

 

وی ادامه داد: چیزی که برایم کسل کننده شده این است که 19 سال اینجا نشسته‌ام و دارم به یک سؤال تکراری شما جواب می‌دهم؛ به این سؤال که آیا خودم را به اندازه کافی شایسته هدایت آرسنال می‌بینم؟ من در توئیتر فعالیت ندارم. هیچ کسی را هم برای صرف شام دعوت نمی‌کنم تا با آنها خوش‌و‌بش کنم. من فقط کار می‌کنم، کار می‌کنم و کار می‌کنم.

 

سرمربی توپچی‌ها تأکید کرد: اگر به اندازه کافی خوب نباشم، بالاخره یک روز یک نفر (از مسئولان) باشگاه می‌آید و این را به من می‌گوید. این تنها کاری است که می‌توانم انجام دهم.

 

من نگران آن چیزی که شما خبرنگاران یا هواداران درباره‌ام می‌گویید، نیستم. فقط سعی می‌کنم کار را به شیوه‌ای مناسب و با تعهد کامل انجام دهم. ضمن اینکه هر کسی اجازه دارد ابراز عقیده کند. نمی‌توانم روی رفتار هواداران تأثیر بگذارم. چطور می‌توانم این کار را انجام دهم؟

 

نمی‌دانم. باور کنید، من آنقدر متواضع هستم که هر روز از خودم بپرسم آیا کارم درست بوده یا نه. آنقدر متواضع هستم که اشتباهاتم را بپذیرم.

 

ونگر در پایان اظهار داشت: اینکه من 19 سال توانسته‌ام اعتماد مسئولان باشگاه را جلب کنم، تصادفی نیست. آیا شما فکر می‌کنید که مسئولان باشگاه از شما یا من احمق‌تر هستند؟ اینکه برای چنین مدت طولانی اعتماد مسئولان باشگاه را جلب کرده‌ام، احساس خوشایندی دارم. من هفت روز هفته با تعهد کامل کار می‌کنم و این تمام کاری است که می‌توانم انجام دهم.

 

تیم فوتبال آرسنال از ساعت 22:30 امشب (سه‌شنبه) به وقت تهران میهمان هال‌سیتی است.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

 

                               

سرمربی     آرسنال     فوتبال     مربی     باشگاه    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :