موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/54151 :کد

0

شهادت طلبی سلاح ماندگاری اسلام و انقلاب است

  ﺳﻪشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۸:۳۶
تعداد بازدید : ۳۱۴   
 تحلیل ایران -شهادت طلبی سلاح ماندگاری اسلام و انقلاب است

آیت الله نوری همدانی گفت: ولایت فقیه سبب شد تا دشمن نتواند برنامه‌های خود علیه کشورمان را اجرا کند و وظیفه داریم با تبعیت از ولایت فقیه در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه شهادت طلبی سلاحی است که سبب ماندگاری اسلام و انقلاب اسلامی شده است، گفت: ولایت فقیه سبب شد تا دشمن نتواند برنامه‌های خود علیه کشورمان را اجرا کند و وظیفه داریم با تبعیت از ولایت فقیه در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: انقلاب اسلامی تحول عظیمی در جهان ایجاد کرده است که این موضوع به برکت خون شهدا و ولایت فقیه است.

 

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه شهادت طلبی سلاحی است که سبب ماندگاری اسلام و انقلاب اسلامی شده است، افزود: بیداری اسلامی در منطقه به برکت انقلاب اسلامی بود اما دشمن با برنامه‌های خود به مقابله با آن پرداخت، ولایت فقیه سبب شد تا دشمن نتواند برنامه‌های شوم خود علیه کشورمان را اجرا کند و وظیفه داریم با تبعیت از ولایت فقیه در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

 

آیت الله نوری همدانی با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه بیان کرد: حضرت زهرا (س) همواره در مسیر ولایت فقیه حرکت کرد و هیچ گاه امام علی (ع) را تنها نگذاشت و در تثبیت ولایت اقدامات بسیاری انجام داد.

 

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه شهادت طلبی سلاح شکست ناپذیری دربرابر دشمنان است، گفت: ولایت فقیه سبب شده است تا اسلام و تشییع در جهان تقویت شود و ملت‌های منطقه و جهان به در مسیر مقابله با حکام ظالم گام برداشته و در مسیر حقیقت حرکت کنند.

 

وی با بیان اینکه فرهنگ جهاد و شهادت باید زنده و جاوید باشد، بیان کرد: عکس شهدا را در معابر عمومی و خیابان‌ها نصب کنیم چون این موضوع سبب گرامیداشت یاد و خاطره آن‌ها می‌شود و سبب آشنایی نسل جوان با شهیدان می‌شود.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :