موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/54155 :کد

0

نعیم قاسم: تروریستی خواندن حزب الله تاثیری ندارد

  ﺳﻪشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۸:۵۵
تعداد بازدید : ۲۷۴   
 تحلیل ایران -نعیم قاسم: تروریستی خواندن حزب الله تاثیری ندارد

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با بی تاثیر دانستن تروریستی خواندن حزب الله گفت که چیزهای مخفیانه زیادی در روابط عربستان با رژیم صهیونیستی وجود دارد.

 

 

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با بی تاثیر دانستن تروریستی خواندن حزب الله گفت که چیزهای مخفیانه زیادی در روابط عربستان با رژیم صهیونیستی وجود دارد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از المنار، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت که عربستان از تکفیری ها حمایت می کند و هم اکنون با رژیم صهیونیستی علنا ارتباط دارد.

 

جانشین نصرالله افزود که چیزهای مخفیانه زیادی در روابط عربستان با رژیم صهیونیستی وجود دارد.

 

نعیم قاسم گفت عربستان با تروریستی خواندن حزب الله به ما خدمت کرد، زیرا ملتهای جهان اسلام و آزادگان جهان را تحریک و جایگاه مقاومت را آشکار کرد.

 

وی اظهار داشت که تروریستی خواندن حزب الله علیه حزب الله به هیچ وجه تاثیری ندارد بویژه اینکه حزب الله از پشتوانه مردمی بسیار عظیمی در جهان عرب و اسلام برخوردار است.

 

شورای همکاری خلیج فارس و وزیران کشور اتحادیه عرب در تازه‌ترین اقدام خود علیه محور مقاومت حزب‌الله را یک سازمان تروریستی معرفی کردند.

 

«عبداللطیف بن راشد الزیانی» دبیرکل شورای مذکور ادعا کرده است که کشورهای عضو این شورا این تصمیم را به‌خاطر آنچه اقدامات خصمانه جنبش حزب‌الله خواند، اتخاذ کرده‌اند.

 

وی در ادعاهای خود حزب‌الله را به مواردی چون تلاش برای جذب جوانان این کشورها جهت اجرای اقدامات تروریستی، قاچاق سلاح و مواد منفجره، فتنه‌انگیزی و تحریک به هرج و مرج و به‌طور کلی خشونت و نقض آشکار حاکمیت، امنیت و ثبات این کشورها متهم کرده است.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :