موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/55374 :کد

0

حزب‌الله پشتیبان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است

  چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۰۶
تعداد بازدید : ۳۳۷   
 تحلیل ایران -حزب‌الله پشتیبان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه برخی سران عرب در حالی که حزب‌الله در برابر اسرائیل ایستاده را تروریست می‌نامند که خود تروریست سازند، گفت: ما با شدت این موضوع را محکوم می‌کنیم...

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه برخی سران عرب در حالی که حزب‌الله در برابر اسرائیل ایستاده را تروریست می‌نامند که خود تروریست سازند، گفت: ما با شدت این موضوع را محکوم می‌کنیم جراکه حزب‌الله پشتیبان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی صبح امروز در جلسه درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به مصوبه جدید برخی کشورهای عربی در تروریست‌خواندن حزب‌الله لبنان اظهار داشت: ما با شدت این موضوع را محکوم می‌کنیم چراکه حزب‌الله پشتیبان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی است.

 

مرجع تقلید شیعیان ادامه داد: شورای همکاری خلیج فارس که چند کشور عربی مثل کویت، امارات، بحرین و عربستان دور هم جمع می‌شوند، حزب‌الله را تروریست معرفی کرده‌اند در حالی که حکومت خودشان تکفیری‌ها، داعش و بوکوحرام را به‌راه انداختند و دست به کشتار مردم یمن و بحرین زدند.

 

استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه آن‌ها در حالی حزب‌الله که در برابر اسرائیل ایستاده است را تروریست می‌نامند که خود فساد زیادی دارند و تروریست سازند، تصریح کرد: آن‌ها زیر پایشان سست است برای همین برای نگهدای خود به صهیونیست‌ها و آمریکا پناه برده‌اند، آنها توسل به اهل بیت (ع) را شرک می‌دانند اما اینکه زیر سیطره آمریکا هستند را شرک نمی‌دانند.

 

وی با تاکید براینکه آن‌ها از این انقلاب کینه دارند و سیلی خورده‌اند چرا که انقلاب عزت اسلامی و استکبارستیزی را مورد توجه دارد خاطرنشان کرد: آن‌ها که خود اینقدر فساد ایجاد می‌کنند رای به تروریست بودن حزب‌‌ الله می‌دهند تا آنجا که رژیم صهیونیستی خوشحال شده است چرا‌که برخی سران عرب علیه اسلام و حزب‌الله به پا خواسته‌اند.

 

آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر موضوعی ثابت در طول تاریخ اسلام است اظهار داشت: این موضوع در دوران‌های مختلف شکل خاصی داشته و شکل آن در زمان هر کدام از ائمه (ع) متفاوت بوده است.

 

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه در ایام فاطمیه باید به خطبه فدکیه حضرت صدیقه زهرا (س) توجه و اهتمام ویژه شود افزود: این خطبه یکی از دلایل حقانیت اهل بیت (ع) بوده و سند خطبه هم معتبر است.

 

استاد برجسته حوزه علمیه بیداری و هوشیاری مردم نقش اثرگذاری در جهان اسلام دارد، تصریح کرد: نظام اسلامی نیز در این برهه به پشتوانه مردم قوی است و هیچ سلاحی در دنیا مثل شهادت‌طلبی موثر نیست و این فقط در اسلام وجود دارد.

 

وی ادامه داد: فرهنگ جهاد و شهادت‌طلبی سبب شده تا در انتفاضه سوم صهیونیست‌ها زمین‌گیر شوند، مردم با این فرهنگ به مقابله با دشمن تا بن دندان مسلح ایستاده‌اند.

 

آیت الله نوری همدانی با تاکید به لزوم حفظ وحدت جامعه اسلامی حول محور ولایت‌فقیه عنوان کرد: نظام ما، نظامی ولایی است از این جهت هم باید برمبنای شاخص‌های امام و رهبری که بر مبنای استکبار و صهیونیست ستیزی است، حرکت می‌کنیم.

 

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :