موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سایر حوزه ها

a/55431 :کد

0

حزب الله همواره درراستای منافع ملتهای مسلمان گام برداشته است

  چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۱۴
تعداد بازدید : ۳۷۱   
 تحلیل ایران -حزب الله همواره درراستای منافع ملتهای مسلمان گام برداشته است

آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه حزب الله همواره در راستای منافع ملت‌های مسلمان و مقابله با استکبار گام برداشته است،گفت: معرفی حزب الله به عنوان گروه تروریستی در راستای تخریب این گروه مردمی است که

آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه حزب الله همواره در راستای منافع ملت‌های مسلمان و مقابله با استکبار گام برداشته است،گفت: معرفی حزب الله به عنوان گروه تروریستی در راستای تخریب این گروه مردمی است که با تاکید و دستور آمریکا و اسرائیل اتفاق افتاده است


به گزارش تحلیل ایران، آیت الله مکارم شیرازی عصر امروز در دیدار با حجت الاسلام ذوالنور و امیرآبادی نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتخابات بسیار خوبی در کشور برگزار شد و مردم حضور میلیونی و باشکوهی در انتخابات داشتند.


مرجع تقلید شیعیان با اشاره به لزوم خدمت رسانی به مردم افزود: مجلس دهم نسبت به مجلس نهم بهتر خواهد بود و افراد با کارایی بیشتر و اعتدال و انسجام بیشتری می‌توانند کار کنند.


استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به حضور میلیونی ملت ایران پای صندوق‌های رأی عنوان کرد: انتخابات در کشورمان بدون هیچ مشکلی و با حضور پرشور ملت ایران برگزار شد که این مشارکت پرشور سبب شد زبان مخالفان انقلاب اسلامی بسته شود که این موضوع لطف پرودگار در حق ملت ایران است.


وی با اشاره به لزوم توجه نمایندگان مجلس در رفع مشکلات جامعه گفت: حضور پرشور ملت ایران در انتخابات شکرانه ای دارد که این شکرانه وحدت و همدلی نمایندگان در راستای حل مشکلات اقتصادی جامعه است.


مرجع تقلید شیعیان با اشاره به برگزاری کنگره جریان‌های تکفیری و افزود: امروز کشور ایران پرچمدار مبارزه با جریان‌های تکفیری است و در راستای وحدت با ملت‌های مسلمان گام بر می‌دارد.


آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه یارانه‌ها باید تنها به افراد نیازمند پرداخت شود، بیان کرد: مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد که میراث خوبی در این زمینه از دولت سابق نیستیم، مشکل مهمی که وجود دارد موضوع یارانه‌ها است و به چه دلیل 70 میلیون ایرانی یارانه دریافت می‌کنند بلکه یک سوم مردم نیازمند یارانه هستند و اگر دوم سوم بودجه یارانه‌ها مجزا شود بسیاری از مشکلات کشور رفع می‌شود.


استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به لزوم رفع مشکلات اقتصادی کشور عنوان کرد: اقتصاد کشورمان نیازمند جراحی‌هایی است که امکان دارد با هزینه‌های همراه باشد اما در نهایت سبب حل مشکلات اقتصادی می‌شود.


وی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به مسئله فرهنگ گفت: مسائل فرهنگی مسئله مهم و مورد توجهی است که باید مورد توجه مسئولان باشد، مسائل فرهنگی در مسائل اقتصادی مؤثر است و اگر انسانی مسلمان و با اعتقاد باشد هیچ گاه رشوه نمی‌خورد و تنها خدا را در نظر می‌گیرد.


مرجع تقلید شیعیان با اشاره به برنامه‌ها دشمن در راستای مقابله با ملت ایران افزود: باید عزم خود را جزم کرده و در راستای مقابله با اهداف دشمن گام برداریم.


آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه حزب الله همواره در راستای منافع ملت‌های مسلمان و مقابله با استکبار گام برداشته است، بیان کرد: معرفی حزب الله لبنان به عنوان گروه تروریستی در راستای تخریب این گروه مردمی و مجاهد است که این اقدام با تاکید و دستور آمریکا و اسرائیل اتفاق افتاده است.


استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به پیشرفت‌های ایران در زمینه هسته ای عنوان کرد: با همه فشارها و تخریب‌های دشمن امروز کشور ایران یکی از قطب‌های جهان و منطقه است که این موضوع به برکت انقلاب اسلامی است.


وی با اشاره به اهمیت و جایگاه شهر قم گفت: شهر مقدس قم از مشکلاتی برخوردار است که نمایندگان این شهر باید با همکاری و همدلی در راستای رفع مشکلات این شهر فعالیت کنند.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :