موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/55449 :کد

0

نوبخت: درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال وزیر ورزش پاسخ می‌دهد

  چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۲:۳۹
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -نوبخت: درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال وزیر ورزش پاسخ می‌دهد

سخنگوی دولت گفت: در خصوص موضوع تخصصی اساسنامه فدراسیون فوتبال وزیر ورزش توضیحاتی را خواهد داد.

سخنگوی دولت گفت: در خصوص موضوع تخصصی اساسنامه فدراسیون فوتبال وزیر ورزش توضیحاتی را خواهد داد.


به گزارش تحلیل ایران، محمد باقر نوبخت در جمع خبرنگاران در خصوص ماموریتی که حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان درباره رفع مشکلات ورزش کشور به او داده است، گفت: پیرو دستور رئیس جمهوری و با توجه به نامه‌ای که وزیر ورزش به ایشان داده آقای روحانی ماموریتی به من داد تا در اسرع وقت مسائل مربوط به نیازمندی‌ها و مسائل مالی دست اندرکاران مسابقات المپیک را بررسی کنم و امیدوارم که طی روزهای باقی مانده تا پایان سال به تامین مالی این ملزومات که لازم است تا روحیه ورزشکاران برای مسابقات پیش روی المپیک بالا برود اقدام کنم. ورزشکاران می‌خواهند برای ایران بزرگ افتخارآفرینی کنند و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی طی روزهای آتی با دستور ریاست جمهوری و همکاری وزیر ورزش کارها را پیش خواهد برد.


وی درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال که گفته می‌شود در سال 86 در هیات دولت مصوب شده افزود: در خصوص این موضوع تخصصی محمود گودرزی توضیح لازم را خواهد داد. من برای تشکر از خیرین ورزش‌یار که همکاری شایسته‌ای با وزارت ورزش داشته و دارند و همچنین برای اعلام این ماموریت به این جا آمدم. امیدوارم با وجود ورزشکاران شایسته عملکرد خوبی در المپیک داشته باشیم.


نوبخت در پایان گفت: اهمیت این بخش رشد اعتبارات عمرانی در ورزش و جوانان است که در سال جدید 42 درصد نسبت به سال 94 افزایش داشته است و این در حالی است که کل رشد بودجه ما در سال جدید 12 درصد بوده است. امیدواریم این مسئله به مثابه توجه دولت به امور ورزش و جوانان باشد.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :