موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دولت

a/55452 :کد

0

گودرزی: نمی‌دانم چرا به جای ما به رئیس جمهور نامه نوشتند

  چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۲:۵۱
تعداد بازدید : ۱۸۷   
 تحلیل ایران -گودرزی: نمی‌دانم چرا به جای ما به رئیس جمهور نامه نوشتند

وزیر ورزش و جوانان گفت: خیرین ورزش‌یار در راستای پیشبرد برنامه‌ها به ما کمک کردند و امیدواریم روز به روز خدا تعدادشان را زیاد کند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: خیرین ورزش‌یار در راستای پیشبرد برنامه‌ها به ما کمک کردند و امیدواریم روز به روز خدا تعدادشان را زیاد کند.


به گزارش تحلیل ایران، محمود گودرزی در پایان همایش خیرین ورزش‌یار گفت: در این نشست گزارش‌هایی در رابطه با اقدام هایی که صورت گرفته ارائه شد و از برخی افراد تقدیر صورت گرفت. به هر حال ما پروژه‌هایی داریم که باید به اتمام برسد و در راستای تامین منابع آن یکی از ارکان‌های اساسی خیرین هستند همچنین بخش خصوصی هم در این رابطه فعالیت می‌کند و باعث افتخار ماست و از آنها تقدیر می‌کنیم. امیدواریم روز به روز این خیرین بیشتر شوند.


وی در مورد اینکه چرا نامه گلایه بابت رسیدگی به ورزش به رئیس جمهور داده شد و آیا مسئولان کشتی نمی‌توانستند این مسئله را به وزارت ورزش بیان کنند خاطرنشان کرد: این چرا را من نمی‌دانم و پاسخ آن را باید از افرادی که مطرح کردند بخواهید.


وزیر ورزش در پاسخ به این سوال که دلیل اینکه محمد باقر نوبخت می‌گوید از سوی رئیس جمهور مامور ویژه بهبود شرایط ورزش است چیست ؟گفت: دلیلش این است که رئیس جمهور به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعلام کرده که از ورزش حمایت کنند و او هم از این اقدام را انجام می‌دهد امیدواریم در سال جدید عدد و رقمی مشخص شود که ما بتوانیم در نیمه اول سال بخشی از مشکلات را حل کنیم.


گودرزی در پایان به سوال در مورد بحث اساسنامه فدراسیون فوتبال و اینکه تائیدیه دولت گم شده بود پاسخ نداد.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :