موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/55529 :کد

0

عملکرد دوربین دوگانه آیفون ۷

  پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۸:۱۴
تعداد بازدید : ۳۰۵   
 تحلیل ایران -عملکرد دوربین دوگانه آیفون ۷

همانطور که پیشتر در خبرهایی در مورد دوربین آیفون ۷ گفته بودیم , دوربین آیفون ۷ پلاس دارای ۲ لنز میباشد .

 

 

 

همانطور که پیشتر در خبرهایی در مورد دوربین آیفون 7 گفته بودیم , دوربین آیفون 7 پلاس دارای 2 لنز میباشد . یک لنز استاندارد با زاویه دید عریض مانند آیفون های موجود و لنز دوم برای اعمال زوم در حین فیلم برداری و یا عکس برداری میباشد . 
به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از وب سایت macRumors اخبار منتشر شده حاکی از این میباشند که استفاده از این 2 دوربین بصورت همزمان خواهد بود و سیستم مدیریت این دوربین های آیفون 7 با استفاده از نرم افزار توسعه یافته توسط خود شرکت اپل قابل دسترس خواهد بود . تصاویر دو دوربین به صورت همزمان در صفحه نمایش ظاهر خواهند شد به این ترتیب که صفحه نمایش به 2 قسمت مساوی تقسیم شده و یک تصویر با استفاده از لنز اول و تصویر دوم با استفاده از لنز دوم و بصورت زوم شده خواهد بود . جالب توجه میباشد که این تصاویر به صورت جداگانه ذخیره میشوند و میتوان هر کدام را بصورت مجزا تماشا کرد . 


در زمان فیلم برداری کاربران میتوانند بین دو تصویر سوییچ کنند و جا به جا شوند . در واقع در لنز عریض میتوان جایی که نیاز به زوم هست را مشخص کرد تا آن قسمت در دوربین دوم به نمایش در آید . 


مهمترین , بهترین و جذاب ترین نکته ای که میشود در مورد دوربین آيفون 7 اپل بیان کرد این است که : همزمان با یکی از دوربین های آیفون 7 میتوان فیلم برداری کرد و با دیگری به عکاسی پرداخت . این تحقق یک رویاست . 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :