موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/55581 :کد

0

افزایش تولید نفت نیازمند سرمایه‌گذاری خارجی است

  پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۰
تعداد بازدید : ۲۳۳   
 تحلیل ایران -افزایش تولید نفت نیازمند سرمایه‌گذاری خارجی است

عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران می گوید: اگرچه ایران می تواند به تنهایی تولید نفت خود را به سطح قبل از تحریمها برساند اما برای افزایش بیشتر آن به...

عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران می گوید: اگرچه ایران می تواند به تنهایی تولید نفت خود را به سطح قبل از تحریمها برساند اما برای افزایش بیشتر آن به سرمایه گذاری خارجی نیاز دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سید حمید حسینی، وی با بیان اینکه ایران باغی است که به نگهداری و پرورش نیاز دارد افزود: ما به قراردادها، مناقصات و فن آوری نیاز داریم. پول برای اقتصاد ایران به مثابه آب برای آن باغ است.

 

به گزارش فایننشال تایمز، سو میلر وکیل مسائل تحریم در موسسه استیونسون هاروود می گوید: شرکتهای نفتی در خلاء در حال مذاکره هستند. اینها همه در این مرحله نظریه هستند. آنها همگی میدانند که چه میخواهند ولی اینکه ایران براساس قرارداد یا سیاسی رفتار کند موضوع دیگری است. سوالات پاسخ داده نشده زیادی وجود دارد.

 

بسیاری از تحلیلگران امیدوارند که نتایج انتخابات پارلمانی ایران در ماه گذشته به کاهش چالشهای سیاسی برای تلاشهای حسن روحانی برای جذب سرمایه گذاری خارجی منجر شود. متحدان میانه رو رئیس جمهور تقریبا نیمی از کرسی های مجلس را به خود اختصاص داده اند.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :