موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/55603 :کد

0

فراخوان قبایل یمنی برای مقابله با متجاوزان سعودی

  پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -فراخوان قبایل یمنی برای مقابله با متجاوزان سعودی

سران قبایل و ریش سفیدان شهر دمت در استان الضالع یمن برای مقابله با متجاوزان سعودی و مزدوران آنها دستور آماده باش کامل دادند.

سران قبایل و ریش سفیدان شهر دمت در استان الضالع یمن برای مقابله با متجاوزان سعودی و مزدوران آنها دستور آماده باش کامل دادند.
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از سایت مرصد، شیوخ و ریش سفیدان شهر دمت در نشستی با حضور سازمانهای جامعه مدنی بر ضرورت وحدت قبایل و اهالی شهر و آمادگی برای مقابله با ائتلاف متجاوزان به یمن و مزدوران آنها تأکید کردند.

 

سخنرانان در این نشست به جمله جمال عبدالناصر رئیس جمهور فقید مصر اشاره کردند که گفته بود: یمن تا وقتی که عربستان سعودی را در همسایگی خود دارد، نور (آزادی) را نخواهد دید.

سخنرانان با اشاره به این عبارت ماندگار به تشریح جنایات آل سعود در حق مردم یمن از کشتار حجاج یمنی و بی احترامی به یمنی های مقیم عربستان گرفته تا کشتار کودکان و زنان و نابودی منابع و زیربنای این کشور در سال 2016 میلادی پرداختند.

 

شیوخ و اعیان این شهر همچنین با صدور بیانیه ای، تجاوز ائتلاف سعودی به کشورشان را محکوم کرده و از مردم و قبایل حاضر در این نشست خواستند تا بلافاصله به مقابله با تجاوزگری دشمن برخاسته و در مقابل هر متجاوزی که بخواهد جنگ را به صنعا کشانده و قبایل و مقدرات آنها را هدف قرار دهد، بایستد. 

 منبع:العالم

                               

یمن     مقابله     متجاوزان     سعودی     ائتلاف    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :