موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/55616 :کد

0

ابوترابی‌فرد: مدیریت باید مبتنی بر عقلانیت باشد

  پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۵۷
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -ابوترابی‌فرد: مدیریت باید مبتنی بر عقلانیت باشد

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در مراسم کمپین "نه به تصادفات جاده‌ای" که از سوی سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد، افزود:مدیریت باید مبتنی بر عقلانیت باشد، اگر شعور، مدیریت را عهده دار نباشد، خطرخلق میشو

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در مراسم کمپین "نه به تصادفات جاده‌ای" که از سوی سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد، افزود:مدیریت باید مبتنی بر عقلانیت باشد، اگر شعور، مدیریت را عهده دار نباشد، خطرخلق میشود.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام ابوترابی فرد گفت: تمام خسارت‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی محصول حرکت زاویه دار با عقلانیت است، باید تلاش کنیم دررانندگی و حیات فردی و خانوادگی نیز عاقلانه عمل کنیم.

 

ابوترابی فرد، رانندگی در حالت خواب آلودگی را فاصله با عقلانیت دانست و سبقت غیرمجاز ازدیگران برای رسیدن به مقصد را بزرگترین ستم عنوان کرد.

 

نایب رییس مجلس اظهارکرد:سبقت غیرمجاز یعنی برای انسانها احترام و کرامت قائل نیستید. شهدا به شهادت رسیدند تا ما امروز درامنیت سخن بگوییم، نباید با یک سبقت بیجا زندگی دیگران را تهدید کرد.

 

وی خودخواهی و منیت را ریشه آزاردیگران به خاطر سبقت های بیجا عنوان و تصریح کرد:کمربند یک سپر امنیتی است، آمار متوفیان در هر هزار وسیله نقلیه در ایران 7.3 درصد، در آسیا 10.9درصد و در دنیا 7.5 درصد است. اگر خودروها مجهز و کمربندها بسته باشند و ضوابط نیز رعایت شوند این آمارها کاهش می یابند.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :