موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/55716 :کد

0

فرزاد مجیدی: آزادی مثل منطقه جنگی شده بود

  پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۳:۴۶
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -فرزاد مجیدی: آزادی مثل منطقه جنگی شده بود

سرپرست تیم فوتبال استقلال با تمجید از رفتار هواداران تیمش پس از دیدار با پدیده گفت: هفته گذشته همین ورزشگاه مثل منطقه جنگی شده بود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال با تمجید از رفتار هواداران تیمش پس از دیدار با پدیده گفت: هفته گذشته همین ورزشگاه مثل منطقه جنگی شده بود.

 

به گزارش تحلیل ایران، فرزاد مجیدی پس از تساوی بدون گل استقلال و پدیده در ورزشگاه آزادی گفت: بازی شرایط خاص خود را داشت و در فوتبال این گونه اتفاقات پیش می‌آید که روزی روی خوش فوتبال به ما نشان داده نشود. در بازی‌های بعدی تلاش می‌کنیم که نتایج بهتری بگیریم.

 

او درباره مصدومیت روزبه‌ چشمی هم گفت:‌ اکنون روزبه مشغول گرفتن ام آر آی است و دکتر نوروزی او را تحت نظر دارد. امیدوارم این فوتبالیست خوب کشورمان دچار مشکل شدیدی نشده باشد.

 

مجیدی درباره دیدارهای پیش روی تیمش تا پایان فصل نیز اظهار کرد: تمام بازی‌هایمان از این پس سخت خواهند بود. بازی هفته بعد ما با استقلال خوزستان خودش یک فینال است و تلاش می‌کنیم در تمام بازی‌های آینده پیروز شویم. تیم ما جوان است و مظلومی یکی از جوان‌ترین تیم‌های تاریخ استقلال را به میدان می‌فرستد.

 

سرپرست استقلال در پاسخ به سوالی درباره داوری گفت: درباره داوری صحبت نمی‌کنم و فقط به داوران خسته نباشید می‌گویم. درباره صحنه‌ها، کارشناسان باید نظر بدهند.

 

به گزارش ایسنا، در حالی که هواداران استقلال پس از این دیدار با شعارهای رکیک داور مسابقه را بدرقه و به زمین اشیای مختلف پرتاب کردند، مجیدی می‌گوید تماشاگران این تیم آن طور که باید اعتراض نکردند و صبورانه رفتار کردند. او گفت: اگر هفته قبل به ورزشگاه آزادی می‌آمدید می‌دیدید که اینجا مثل یک منطقه جنگی شده بود که خوشبختانه کسی صدمه‌ای ندید. امروز تماشاگران فهیم استقلال خیلی خوب رفتار کردند.

 

مجیدی در پایان سال جدید را به اصحاب رسانه تبریک گفت و آرزو کرد که در سال 95 فوتبال ایران روزهای خوبی را سپری کند.

 

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :