موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/55825 :کد

0

توزیع اسکناس نو در شعب منتخب ۹ بانک از فردا

  جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : ۲۴۵   
 تحلیل ایران -توزیع اسکناس نو در شعب منتخب ۹ بانک از فردا

بانک مرکزی از فردا، شنبه ۲۲ اسفندماه سال جاری به منظور تأمین نیاز هموطنان در استان تهران از طریق شعب منتخب بانک‌های عامل، اسکناس‌ نو توزیع کند.

 

بانک مرکزی از فردا، شنبه 22 اسفندماه سال جاری به منظور تأمین نیاز هموطنان در استان تهران از طریق شعب منتخب بانک‌های عامل، اسکناس‌ نو توزیع کند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، بر اساس دستور بانک مرکزی به برخی از بانک‌ها و تعیین شعب منتخب، از فردا شنبه 22 اسفندماه عرضه اسکناس نو در شعب منتخب بانک‌ها آغاز خواهد شد. بر این اساس بانک مرکزی اسکناس نو را در اختیار این بانک‌ها به میزان تعیین شده قرار می‌دهد.

 

اسامی شعب منتخب بانک‌ها جهت توزیع اسکناس نو در استان تهران، از سوی بانک مرکزی به بانک‌های مربوطه اعلام شده و شعب به مدت 5 روز نسبت به توزیع این اسکناس‌ها اقدام خواهند کرد. هر ساله در آستانه فرا رسیدن سال نو این اقدام از سوی نظام بانکی صورت می‌گیرد.

 

توزیع اسکناس‌های نو یکی از برنامه‌های پایان سال بانک‌ها برای تامین نیازهای مردم، سازمان‌ها و شرکت‌ها است که بر اساس برنامه‌ریزی بانک مرکزی، توزیع اسکناس‌های نو به بازار از طریق شعب منتخب و بانک‌های عامل انجام می‌شود.

 

اسکناس نو در شعبه های منتخب بانک‌های اقتصاد نوین، پاسارگاد، پست بانک، رفاه، سپه، کارآفرین، صادرات، ملت و ملی استان تهران ارائه می‌شود؛ همچنین به طور همزمان توزیع اسکناس نو در سایر استان‌ها با نظارت ناظران پولی بانک مرکزی از طریق شعبه‌های منتخب آغاز می‌شود.

 

با توجه به حضور ناظر پولی بانک مرکزی در استان‌ها، توزیع اسکناس نو به مشتریان در استان‌ها براساس برنامه‌ریزی‌های استانی صورت می‌گیرد.

 

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :