موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/55834 :کد

0

جریمه سنگین در انتظار هواداران لاتزیو

  جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۰۰
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -جریمه سنگین در انتظار هواداران لاتزیو

هواداران لاتزیو به دلیل سردادن شعاهای نژادپرستانه در دیدار برابر اسپارتاپراگ در آستانه جریمه سنگین از طرف یوفا قرار گرفتند.

هواداران لاتزیو به دلیل سردادن شعاهای نژادپرستانه در دیدار برابر اسپارتاپراگ در آستانه جریمه سنگین از طرف یوفا قرار گرفتند.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از فوتبال ایتالیا، لاتزیو در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا در المپیک رم به دیدار اسپارتاپراگ رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این دیدار هواداران لاتزیو که سابقه خوبی در توهین‌های نژادپرستانه و آشوب در فوتبال ندارند، با شعارهای نژادپرستانه خود باعث شدند تا داور مسابقه برای دقایقی بازی را متوقف کنند.

 

اکنون کمیته انضباطی یوفا در حال بررسی این دیدار و گزارش ناظر داوری است تا رای نهایی خود را درباره این دیدار اعلام کند ولی با توجه به اینکه شعارهای نژادپرستانه جزو مصادیقی است که یوفا و فیفا آن را تحمل نخواهد کرد، باید منتظر جریمه سنگین تیم ایتالیایی باشیم.

 

استانو پیولس سرمربی لاتزیو البته به انتقاد از عملکرد داور مسابقه پرداخت و عنوان کرد داور نباید بازی را متوقف می‌کرد چرا که این خود عاملی برای تحریک تماشاگردان شده بود. همچنین در این دیدار درگیری بین هواداران دو تیم در بیرون از ورزشگاه هم صورت گرفت و باعث شد پلیس ایتالیا چند نفر را در این بین بازداشت کند.

 

لاتزیو در حالی قرار است جریمه شود که هم اکنون دوران محرومیت خود را به دلیل توهین به بازیکن رنگین پوست ناپولی می‌پردازد و قسمتی از ورزشگاه این تیم موقع بازیهای لاتزیو بسته است.

 

در سال 2013 نیز مشابه همین اقدام باعث شد تا لاتزیو دو دیدار در لیگ اروپا بین اشتوتگارت و فنرباغچه را بدون حضور تماشاگر برگزار کند و این برای سومین بار در سه سال گذشته است که توهین‌های نزادپرستانه هواداران لاتزیو در فوتبال شنیده می شود و به نظر می رسد اینبار جریمه به مراتب سنگین‌تری انتظار هواداران لاتزیو را بکشد.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :