موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/55856 :کد

0

حمله شیمیایی داعش به شهر سنجار در شمال عراق

  جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۴۶۸   
 تحلیل ایران -حمله شیمیایی داعش به شهر سنجار در شمال عراق

یکی از فرماندهان نیروهای پیشمرگه اعلام کرد گروه تروریستی داعش، شهر سنجار در استان نینوا را با بمب های شیمیایی هدف قرار داده است.

یکی از فرماندهان نیروهای پیشمرگه اعلام کرد گروه تروریستی داعش، شهر سنجار در استان نینوا را با بمب های شیمیایی هدف قرار داده است.
 

به گزارش تحلیل ایران، "لقمان کلی" فرمانده نیروهای پیشمرگه در منطقه دومیز در این باره گفت: گروه تروریستی داعش، بعد از ظهر دیروز (پنج شنبه) 50 موشک دست ساز شیمیایی را به سوی منطقه سنجار شلیک کرده است و به دنبال این حمله، نیروهای پیشمرگه به آنها پاسخ داده اند و میان آنها درگیری هایی درگرفت.


کلی همچنین افزود: گروه داعش همچنین چند هفته پیش شهر سنجار را با بمب شیمیایی هدف قرار داده بود که در نتیجه آن شماری از نیروهای پیشمرگه کرد زخمی شده بودند.


گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر شهر تازه خورماتو در جنوب کرکوک را با بمب شیمیایی هدف قرار داده بودند که این امر باعث کشته و زخمی شدن شماری از ساکنان این منطقه شده بود.
یادآور می شود گروه تروریستی داعش، پس از اشغال بخش هایی از خاک کشورهای عراق و سوریه در خرداد 93، تاکنون اقدام به همه انواع جنایات اعم از کشتار دسته جمعی، زنده سوزاندن و سربریدن افراد، تجاوز و به برده گرفتن زنان و ... نموده است.

 منبع:العالم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :