موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/55877 :کد

0

فردیناند: حق بازیکنان من‌یونایتد است که توهین بشنوند!

  جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۶:۲۶
تعداد بازدید : ۱۹۵   
 تحلیل ایران -فردیناند: حق بازیکنان من‌یونایتد است که توهین بشنوند!

کاپیتان پیشین شیاطین سرخ معتقد است که تیم پیشین دوران بازیگری او به خاطر نمایش ضعیفی که برابر لیورپول ارائه کرد، مستحق هو شدن و شنیدن اهانت از سوی هوادارانش است.

 

 

کاپیتان پیشین شیاطین سرخ معتقد است که تیم پیشین دوران بازیگری او به خاطر نمایش ضعیفی که برابر لیورپول ارائه کرد، مستحق هو شدن و شنیدن اهانت از سوی هوادارانش است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، ریو فردیناند پس از تماشای باخت 2 بر صفر منچستریونایتد برابر لیورپول در دور رفت از مرحله گروهی لیگ اروپا، تأکید کرد که قرمزپوشان مرسی‌ساید با هدایت لوئیز فن‌خال هیچ نشانه‌ای از پیشرفت در عملکردشان دیده نمی‌شود و بعد از شکستی که در ورزشگاه آنفیلد متحمل شدند مشخص نیست که به چه روزی بیفتند.

 

فردیناند به شبکه BT Sport گفت: من نمی‌خواهم بازیکنی باشم که به آسانی از کنار همه چیز می‌گذرد و مسئولیت قبول نمی‌کند. بازیکنان منچستریونایتد به خاطر بازی‌های ضعیف‌شان زیاد مورد اهانت واقع شده‌اند و حق‌شان هم بوده است. آیا نیمی از این بازیکنان می‌توانند درک کنند که فوتبال چه ورزشی است؟ آیا آنها درک می‌کنند که بازی در آنفیلد یعنی چه و چه قدمت و حساسیتی دارد؟ یکی باید به آنها بگوید که کجا هستید و دارید چه کار می‌کنید؟

 

فردیناند ادامه داد: چیزی که مرا می‌ترساند این است که هیچ نشانه‌ای از پیشرفت در کاری که تیم دارد انجام می‌دهد، نمی‌بینم.

 

مدافع میانی پیشین من‌یونایتد در ادامه به تمجید از یورگن کلوپ، سرمربی آلمان لیورپولی‌ها پرداخت، کسی که تیمش سه بازی متوالی اخیر خود را برده است.

 

او گفت: لیورپول کلوپ مانند منچستریونایتدی بازی می‌کرد که حساسیت بازی‌ها را درک می‌کرد، منچستریونایتدی که همه ما دوست داریم تیم‌مان دوباره شبیه آن شود. این موضوع یکی از ناراحت‌کننده‌ترین واقعیت‌هاست. لیورپول ما را تحت سلطه‌اش داشت و قدرت‌‌مان را خنثی کرد. لیورپول هر کاری که خواست انجام داد. از لحظه‌ای که بازی شروع شد، لیورپول بر بازی سوار بود.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :