موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش و پرورش

a/55973 :کد

0

اعزام دانش‌آموزان به عتبات درسال آینده

  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۵:۱۱
تعداد بازدید : ۲۲۰   
 تحلیل ایران -اعزام دانش‌آموزان به عتبات درسال آینده

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی با بیان اینکه در سال جاری ۴۲۰۰ نفر در قالب ۴۰ کاروان به زیارت عتبات عالیات نائل آمدند گفت: در دور جدید اعزام‌ها در سال آینده ۱۶۰۰ نفر دیگر به این اردوی زیارتی خواهند رفت.

 

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی با بیان اینکه در سال جاری 4200 نفر در قالب 40 کاروان به زیارت عتبات عالیات نائل آمدند گفت: در دور جدید اعزام‌ها در سال آینده 1600 نفر دیگر به این اردوی زیارتی خواهند رفت.

به گزارش تحلیل ایران، داوود روستایی در گفت‌وگو با ایسنا ، درباره برگزاری اردوهای زیارتی برای دانش آموزان اظهار کرد: اردوهای زیارتی در قالب اعزام به عتبات عالیات دنبال می‌شود و امسال هم این طرح همانند گذشته ادامه پیدا کرد.در سال جاری 4200 نفر در قالب 40 کاروان به زیارت عتبات عالیات نائل آمدند. برنامه اعزام 27 اسفندماه به پایان می‌رسد و از بیستم فروردین ماه مجددا کلید می‌خورد.

روستایی با بیان اینکه در این طرح دانش آموزان دختر دبیرستانی به همراه مادر و دانش آموزان پسر به همراه پدرشان به کربلای معلا می‌روند ادامه داد: در دور جدید 1600 نفر دیگر به این اردو خواهند رفت که البته در خردادماه به دلیل برگزاری امتحانات متوقف می ‌شود و پس از آن ادامه می‌یابد.قائم مقام سازمان دانش آموزی با اشاره به اینکه در مجموع 100 هزار مجوز اعزام دانش‌آموزی به عتبات عالیات دریافت کردیم گفت: این درحالی است که ما بیشتر از 10 هزار نفر ظرفیت نداریم.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :