کانال رسمی اینستاگرام تحلیل ایران    کانال رسمی تلگرام تحلیل ایران   
تبلیغات در تحلیل ایران
بیمه شهر - پیشرو در خدمات رسانی بیمه ای به شهروندان
گروه صنعتی ایران ترانسفو
محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت
دریا روزنامه منطقه جنوب کشور

   کد مطلب : 566/a


 

شرایط عجیب وام آموزش و پرورش

 
    •••••  شنبه 18 بهمن 1393 — 10:59
تعداد بازدید : ۳۹۹   

 

در گزارش7:15 تحلیل خبری سیمای جمهوری اسلامی ایران روز 5 شنبه مورخ 16/11/93 پیام کوتاهی خوانده شد مبنی بر اینکه آموزش و پرورش برای پرداخت وام 5 میلیونی شرایط عجیبی گذاشته از جمله شرایط اینکه درخواست کننده وام می بایستی یکی از اقوام درجه یک فوت کرده باشد یا اینکه درخواست کننده وام دارای بیماری صعب العلاج باشد.

مسئله ای که در اولین گام به ذهن انسان خطور می کند این است که تعیین کننده شرایط درچه حال و هوا و فضایی در این کشور زندگی می نماید.این شرایط نه کمی بلکه بیش از حد خنده دار و مسخره و از سویی تاسف آور است. سوالی که به ذهن یک انسان فهیم و دانا خطور می نماید این است که آیا معلمین زحمت کش آموزش و پرورش که شغل انبیا را دارند شایسته این نوع بدرفتاری و دهن کجی می باشند.

با این مبلغ در این وانفسای گرانی کالا و خدمات در کشور چه کار می توان کرد باید یک مقدار در رفتار و کردار خود بیاندیشیم.به خاطر دارم که نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس در مراسم افتتاحیه مسابقات قرآن مجید در کشور اظهار داشت که تا زمانی که سخن در ذهن شماست در اختیار عقلتان است ولی وقتی از زبان برآید از اختیار شما خارج است. این گفتار مصداق تعیین شرایط وام برای معلمان فداکار و زحمت کش این کشور است که بدون تعقل نسبت به تعیین شرایط وام آن هم بامبلغ 5 میلیون تومان در شرایط کنونی کشور اقدام می نمایند.

ن.م

 


نسخه چاپی
                   

کلید واژه ها:   شرایط   وام   آموزش و پرورش   معلمین   مشکلات   جامعه
 
پیامهای بازدید کنندگان
  ناشناس
  ﺳﻪشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸
  با این بی انگیزگی معلمان و تبعیض ها و توهینهایی که نسبت به معلمان گرامی صورت می گیرد فاتحه تعلیم و تربیت خوانده شده وای به حال نسل آینده که می خواهند عهده دار و گرداننده این مملکت باشند .
  سعید
  شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۴
  واقعن بدبخت ترین و بی ارزشترین موقعیت رو در جامع این معلمهای بدبخت دارن.

  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

  (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)        :ایمیل   

     نظر :    
 
 
 


    

  .....