موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/59077 :کد

0

کفاشیان: فشاری نیست و با خیال راحت تصمیم می‌گیرم

  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۳۹
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -کفاشیان: فشاری نیست و با خیال راحت تصمیم می‌گیرم

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان تأکید کرد که برای عدم حضور در انتخابات فشاری روی او وجود ندارد و با خیال راحت تصمیم خواهد گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان تأکید کرد که برای عدم حضور در انتخابات فشاری روی او وجود ندارد و با خیال راحت تصمیم خواهد گرفت.

 

به گزارش تحلیل ایران، علی کفاشیان در خصوص اینکه به سازمان بازرسی رفته بود تا برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال مجوز بگیرد، گفت: خیر، به سازمان بازرسی نرفته بودم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در واکنش به این مسئله که گویا راهی وزارت ورزش و جوانان شده بود تا آخرین رایزنی‌ها را برای حضور در انتخابات انجام بدهد، اظهار داشت: خیر، به وزارت ورزش هم نرفته بودم، چون یک ماه است اصلاً به وزارتخانه نرفته‌ام.

 

کفاشیان درباره اینکه گویا به او فشار می‌آورند که در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نکند و آیا این مسئله صحت دارد یا نه، خاطرنشان کرد: فشاری نیست و با خیال راحت تصمیم می‌گیرم. ما به چیزی که به صلاح فوتبال باشد عمل می‌کنیم.

 

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود محمود اسلامیان، مهدی تاج و الهه عرب‌عامری نواب رئیس پیشنهادی‌اش در انتخابات هستند و در صورتی هم که تاج ثبت‌نام کند همین ترکیب در انتخابات شرکت می‌کند، گفت: اجازه بدهید جمع‌بندی کنیم و به نتیجه برسیم، بعداً در این خصوص صحبت می‌کنیم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که چه زمانی حضورش در انتخابات مشخص خواهد شد، اظهار داشت: امروز بعد از ظهر که آخرین مهلت ثبت نام است، همه چیز مشخص می‌شود.

 

کفاشیان در پاسخ به این سؤال که آیا نیاز به مجوز دارد و به همین دلیل می‌گوید بعد از ظهر حضورش در انتخابات مشخص خواهد شد، تأکید کرد: بحث مجوز نیست. با خودم بحث می‌کنم تا ببینم چه می‌شود.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :