موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/59080 :کد

0

هشدار وزیر کشور آلمان درباره افزایش ناهنجاری‌های اجتماعی

  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۲
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -هشدار وزیر کشور آلمان درباره افزایش ناهنجاری‌های اجتماعی

وزیر کشور آلمان تصریح کرد که توهین و فحاشی و گفتار نادرست در سایه بحران پناهندگان در بسیاری مناطق آلمان به روزمرگی تبدیل شده است.

وزیر کشور آلمان تصریح کرد که توهین و فحاشی و گفتار نادرست در سایه بحران پناهندگان در بسیاری مناطق آلمان به روزمرگی تبدیل شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، "توماس دمایزیر"، وزیر کشور آلمان در بخشی از گفتگو با روزنامه آلمانی "دی ولت"، درباره تشدید خشونت های زبانی در جامعه آلمان در سایه بحران پناهندگان هشدار داد.

 

وی تصریح کرد که توهین و فحاشی و گفتار نادرست از همه نوع در بسیاری مناطق آلمان به روزمرگی تبدیل شده است.

 

وزیر کشور آلمان خواستار اقدامات متقابل در برابر چنین روندی شده و در بخش دیگری از این گفتگو تصریح کرد که یک جامعه به تابوها و محدودیت هایی نیاز دارد. در غیر این صورت منجر به بی ثباتی در جامعه می شود.

 

وزیر کشور آلمان با اشاره به تشدید حملات لفظی و افزایش خشونت از جمله علیه پناهندگان در عین حال در بخش دیگری از این گفتگو درخواست اخیر حزب سوسیال دموکرات برای تقویت خدمات اجتماعی برای شهروندان بومی در بحران پناهندگان را نادرست ارزیابی کرده و گفت: این سیاست اتحادیه احزاب متحد مسیحی نیست. ما در سال های اخیر کارهای زیادی همچنین برای اقشار ضعیف جامعه انجام داده ایم.

 

وی در بخش دیگری از این گفتگو از نبود یک اپوزیسیون قدرتمند خوب در کشور سخن گفته و آن را معضلی برای ائتلاف بزرگ در آلمان دانسته و گفت اپوزیسیون قال توجه اصلی در حال حاضر در احزاب اصلی قرار گرفته است. سبزها و چپ ها در هر صورت در حل حاضر نقش قابل توجهی به عنوان اپوزیسیونی در برابر تصمیمات دولت ایفا نمی کنند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :