موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/59108 :کد

0

دفتر فدراسیون تایید کرد که کفاشیان ثبت نام کرده است

  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۱
تعداد بازدید : ۱۵۲   
 تحلیل ایران -دفتر فدراسیون تایید کرد که کفاشیان ثبت نام کرده است

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: با توجه به اینکه علی کفاشیان برای انتخابات فدراسیون ثبت‌نام کرده بنده در انتخابات شرکت نمی‌کنم.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: با توجه به اینکه علی کفاشیان برای انتخابات فدراسیون ثبت‌نام کرده بنده در انتخابات شرکت نمی‌کنم.


به گزارش تحلیل ایران، علی فتح‌الله‌زاده که در آخرین روز انتخابات فدراسیون فوتبال به دفتر فدراسیون آمده بود در مورد اینکه آیا ثبت‌نام کرده است عنوان کرد: بنده از صبح به دنبال علی کفاشیان بودم و او را پیدا نمی‌کردم. وقت ثبت‌نام تا ساعت 16 بود و من تا ساعت 15 و 50 دقیقه ایستادم تا با کفاشیان صحبت کنم و بدانم آیا او برای انتخابات می‌آید یا نه. با توجه به اینکه متوجه شدم او برای انتخابات ثبت‌نام کرده بنده تصمیم گرفتم در انتخابات ریاست فدراسیون شرکت نکنم و به عنوان نایب‌رئیس به انتخابات بیایم.


وی در ادامه افزود: بنای ما بر این بود که اگر کفاشیان برای انتخابات شرکت کند ما کنار بکشیم. بنده و سردار عزیزمحمدی در صورت حضور کفاشیان در انتخابات شرکت نمی‌کنیم.


مدیرعامل سابق استقلال در مورد اینکه آیا عزیزمحمدی ثبت‌نام کرده است، گفت: بله او ثبت‌نام کرده و من هم به عنوان نایب‌رئیس ثبت‌ نام کردم.


فتح‌الله‌زاده در رابطه با اینکه آیا سردار آجرلو ثبت‌نام کرده است، گفت: بله او ثبت‌نام کرده و قصد رقابت دارد.


فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه آیا از ثبت‌نام کفاشیان مطمئن است، اظهار داشت: بله در دفتر فدراسیون از شهریاری پرسیدم و او گفت کفاشیان ثبت‌نام کرده است.


وی در مورد اینکه آیا علیرضا اسدی هم این کار را کرده است، خاطرنشان کرد: خیر او ثبت‌نام نکرده است.


مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در مورد اینکه کفاشیان چرا خبرنگاران را اذیت می‌کند و می‌گوید هنوز ثبت‌نام نکرده در حالی که خبرنگاران از ساعت 8 صبح مقابل فدراسیون هستند، اظهار داشت: من هم خیلی اذیت شدم. به هر حال شما خبرنگاران زحمتکش هستید و وظیفه اطلاع‌رسانی را دارید.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :