موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/59122 :کد

0

دوازدهمین همایش دکترین مهدویت سال ۹۵ در قم برگزار می شود

  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۰:۲۱
تعداد بازدید : ۵۱۷   
 تحلیل ایران -دوازدهمین همایش دکترین مهدویت سال ۹۵ در قم برگزار می شود

رئیس پژوهشکده مهدویت با اشاره به برگزاری همایش دکترین مهدویت گفت: دوازدهمین همایش دکترین مهدویت ۳۰ اردیبشهت سال ۹۵ در سالن همایش های مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) قم برگزار می شود.

رئیس پژوهشکده مهدویت با اشاره به برگزاری همایش دکترین مهدویت گفت: دوازدهمین همایش دکترین مهدویت ۳۰ اردیبشهت سال ۹۵ در سالن همایش های مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) قم برگزار می شود.


به گزارش تحلیل ایران، حجت الاسلام سید مسعود پور سید آقایی عصر امروز در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی اظهار داشت: با توجه به خلاء هایی که درعرصه مهدویت وجود داشت مرکز تخصصی مهدویت ایجاد شد و در این زمینه اقدامات شایسته ای در راستای نشر فرهنگ مهدوی در جامعه انجام شده است.


رئیس پژوهشکده مهدویت با اشاره به لزوم آشنایی نسل جوان با امام زمان(عج) افزود: 10 مجله برای کوکان ، نوجوانان و جوانان توسط پژوهشکده مهدویت منتشر می‌شود که این مجلات دارای درجه علمی تخصصی است.


پور سید آقایی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط موسسه آینده روشن برای مقابله با اندیشه‌های انحرافی بیان کرد: برخی افراد برای ظهور زمان تعیین می‌کنند و در این راستا موسسه آینده روشن سی دی نزدیک تر از ظهور را تولید کرد و مورد استقبال قرار گرفت.


وی گفت: رهبر معظم انقلاب در دیداری که با مجموعه آینده روشن داشتند بر نشر فرهنگ مهدوی بر اثر زبان هنر تاکید کردند و خواستار تولید محتواهای هنری در زمینه مهدویت شدند که این موسسه دینی در این زمینه محتواهای مناسبی را تهیه کرده است.


رئیس پژوهشکده مهدویت افزود: شبکه ولایت که تحت اشراف آیت الله مکارم شیرازی است مورد توجه شیعیان کشورهای مختلف است و در سفرهایی که به کشورهای مختلف می‌روم از این شبکه استقبال می‌کنند.


پور سید آقایی بیان کرد: آثار تولید شده توسط موسسه آینده روشن در سایت موجود است و به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به برگزاری همایش دکترین مهدویت عنوان کرد: دوازدهمین همایش دکترین مهدویت 30 اردیبشهت سال 95 در سالن همایش های مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) قم برگزار می شود.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :