موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/59347 :کد

0

کشته شدن ۳۴ صهیونیست و مجروحیت ۳۴۲ تن از آغاز انتفاضه

  یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۷:۱۹
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -کشته شدن ۳۴ صهیونیست و مجروحیت ۳۴۲ تن از آغاز انتفاضه

یک روزنامه صهیونیستی با انتشار گزارشی ضمن اشاره به انجام صدها عملیات استشهادی طی انتفاضه قدس اعلام کرد تا کنون ۳۴ صهیونیست در این قیام کشته شده‌اند.

یک روزنامه صهیونیستی با انتشار گزارشی ضمن اشاره به انجام صدها عملیات استشهادی طی انتفاضه قدس اعلام کرد تا کنون 34 صهیونیست در این قیام کشته شده‌اند.


به گزارش تحلیل ایران، روزنامه صهیونیستی « یدیعوت أحرونوت» با انتشار گزارشی اعلام کرد طی گذشت پنج ماه از انتفاضه قدس 34 صهیونیست کشته و 342 نفر دیگر زخمی شده‌اند.


بر اساس این گزارش، در بین مجروحان 37 نفر با جراحت شدید، 7 تن با جراحت متوسط تا سخت، 54 نفر با جراحت متوسط، 13 تن با جراحت متوسط تا کم و 230 تن با جراحت کم وجود دارند و 115 نفر از دچار حالت ترس و وحشت شده‌اند.


یدیعوت آحارونوت در گزارش خود به انجام 74 عملیات شهادت‌طلبانه با استفاده از خودرو، 71 عملیات با سلاح گرم،  1400 عملیات با کوکتل مولوتف و 168 عملیات با پرتاب بمب دست‌ساز اشاره کرد.


این روزنامه افزود تقریبا تا کنون 1300 عملیات در استان‌های مختلف کرانه باختری، 360 عملیات در قدس، چهار عملیات در تل‌آویو، سه عملیات در رعنانا و دو عملیات در «بتاح تکفا» و «الرمله» صورت گرفته است.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :