موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صنعت ، معدن ، تجارت

a/59458 :کد

0

صنایع کوچک در پی توسعه صنعت

  دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۵:۰۵
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -صنایع کوچک در پی توسعه صنعت

رویکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران توسعه صنعتی و گره گشایی از مشکلات صنعت است.

رویکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران توسعه صنعتی و گره گشایی از مشکلات صنعت است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، علی یزدانی  مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، گفت : طبق سیاست های دولت توجه به زیرساخت های شهرک های صنعتی و برنامه های حمایتی از صنایع کوچک و متوسط را نیز در سال آینده در دست بررسی و اقدام داریم.  

وی افزود : جلسه ای به منظور بررسی وضعیت انتقال صنوف مزاحم و آلاینده به شهرک صنفی شهرک صنعتی سیرجان 2 برگزار شده است.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با استقرار اصناف در شهرک های صنعتی علاوه بر جمع آوری واحدهای مزاحم و آلاینده از سطح شهر و تجمیع این صنوف، ارزش افزوده بسیاری نیز برای واحدهای صنفی ایجاد و پس از اتمام ساخت و ساز و آغاز بهره برداری سند ثبتی به نام مالکان منتقل خواهد شد.
 
یزدانی در ادامه بیان کرد: 945 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور وجود دارد و واگذاری زمین در 765 شهرک صنعتی انجام میشود و 160 مورد نیز تقاضامحور هستند.  
 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت درادامه این نشست افزود: طرح انتقال 2 هزار و 500 واحد صنفی به شهرک صنعتی سیرجان اقدام ارزشمندی است و باید همه زیرساخت های لازم و امکانات مناسب از جمله مسجد، درمانگاه و پاسگاه و ... در این مجموعه دیده شود.

در این مراسم مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: امیدواریم با فراهم شدن همه امکانات در شهرک های صنعتی شاهد استقرار روزافزون صنایع در شهرک ها باشیم و با افزایش سطح خدمات و زیرساخت ها شاهد رضایت هرچه بیشتر صنعتگران منطقه باشیم.

این جلسه با حضور استاندار کرمان، نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان، نمایندگان اصناف و مدیران شهرستان سیرجان برگزار شد.

 / میزان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :