موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/59551 :کد

0

هیچ کشوری حق مداخله در حوزه توان دفاعی و موشکی ایران ندارد

  دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۲۳۲   
 تحلیل ایران -هیچ کشوری حق مداخله در حوزه توان دفاعی و موشکی ایران ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران برای ارتقای توان دفاعی‌اش با هیچ کشوری مذاکره نمی‌کند، گفت: هیچ کشوری حق ندارد در امور داخلی کشور ما به خصوص در حوزه توان دفاعی و موشکی مداخله کند.

 

 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران برای ارتقای توان دفاعی‌اش با هیچ کشوری مذاکره نمی‌کند، گفت: هیچ کشوری حق ندارد در امور داخلی کشور ما به خصوص در حوزه توان دفاعی و موشکی مداخله کند.

 

 

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی رزمایش موشکی سپاه را به رخ کشیدن توان دفاعی ایران به کشورهایی که قصد تعرض به خاک این کشور را دارند، دانست و گفت: هیچ کشوری حق ندارد در امور داخلی کشور ما به خصوص در حوزه توان دفاعی و موشکی مداخله کند.


وی با بیان اینکه ایران برای ارتقای توان دفاعی‌اش با هیچ کشوری مذاکره نمی‌کند، افزود: تقویت بنیه دفاعی کشور، طبق آیات قرآن است و خداوند به مسلمانان توصیه می‌کند برای اینکه کشور از گزند نیش دشمنان حفظ شود تا جایی که امکان دارد خود را قوی کنند.


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه هدف 1+5 کاهش قدرت نظامی ایران و به تبع آن دخالت‌های نظامی وادار کردن ایران به عقب‌نشینی در حمایت از ملت‌های مظلوم منطقه است، تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران در موقعیت بالایی از لحاظ نظامی و دفاعی در منطقه قرار دارد و همان‌طور که همواره عنوان شده، قصد آسیب رساندن به کشورهای همسایه را نیز ندارد، بلکه این رزمایش‌‌های موشکی با هدف جلوگیری از تعراضات احتمالی صورت می‌گیرد.


حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا در پایان خاطرنشان کرد: اعضای شورای امنیت سازمان ملل و کشورهای 1+ 5 بدانند که جمهوری اسلامی ایران زیربار زیاده‌خواهی‌ها و بهانه‌جویی‌های آنها نخواهد رفت و توان دفاعی را جزو خطوط قرمز خود می‌داند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :