موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حمل و نقل

a/59787 :کد

0

جریمه و نمره منفی برای تخطی از نرخ کرایه تاکسی

  ﺳﻪشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۲۷۹   
 تحلیل ایران -جریمه و نمره منفی برای تخطی از نرخ کرایه تاکسی

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اختصاص نمره منفی برای رانندگانی که خارج از نرخ مصوب از مسافران کرایه اخذ می‌کنند ،خبر داد.

 

 

 

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اختصاص نمره منفی برای رانندگانی که خارج از نرخ مصوب از مسافران کرایه اخذ می‌کنند ،خبر داد.
به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ میثم مظفر مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران در همایش پانیذ تاکسی مهر اظهار داشت: رانندگانی که برچسب نرخ جدید سال 95 را بر روی تاکسی خود نصب نکنند حق احذ کرایه با نرخ جدید را ندارند و در صورتی که اقدام به اخذ نرخ‌ جدید کنند علاوه بر اختصاص دو نمره منفی20 هزار تومن جریمه می‌شوند.
 
وی در ادامه افزود: برای هر تخلف راننده تاکسی بین 1 تا 3 نمره منفی در نظر گرفته می‌شود.
 
مظفر اضافه کرد: مسافرانی که از رانندگان تاکسی‌ها شکایتی دارند و یا در حقشان اجحاف شده می‌توانند با تماس با شماره 1888 پلاک تاکسی را اعلام کنند تا بلافاصله با راننده تاکسی برخورد  شود.
 
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران بیان کرد: یازده هزار راننده تاکسی در طرح نوسازی ثبت نام کرده‌اند که البته متولی وزارت کشور بوده است همچنین امیدواریم تسهیلات بانکی در تهران تعیین شود تا مراحل نوسازی تاکسی‌ها انجام شود و به دنبال آن هستیم در چهارماهه اول سال 95 این یازده هزار تاکسی تحویل متقاضیان شود ضمن این‌که تمام اطلاع رسانی به متقاضیانی که در طرح نوسازی ثبت نام کرده‌اند از طریق پیامک انجام می‌شود.
 
وی گفت: از اولویت‌های مهم سازمان تاکسیرانی در سال 95 توسعه تاکسی‌های هیبریدی و توسعه بخش‌های خصوصی در این حوزه است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :