موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/59891 :کد

0

هدف روسیه تحت فشار گذاشتن «بشار اسد» نیست

  ﺳﻪشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۷:۲۱
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -هدف روسیه تحت فشار گذاشتن «بشار اسد» نیست

کاخ ریاست جمهوری روسیه (کرملین) اعلام کرد که هدف مسکو از خروج نیروهای خود در سوریه تحت فشار گذاشتن رئیس جمهوری سوریه نیست.

 

 

کاخ ریاست جمهوری روسیه (کرملین) اعلام کرد که هدف مسکو از خروج نیروهای خود در سوریه تحت فشار گذاشتن رئیس جمهوری سوریه نیست.

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روسیا الیوم، کرملین اعلام کرد که تصمیم مسکو برای خروج نیروهای خود از سوریه با هدف تحت فشار گذاشتن بشار اسد رئیس جمهوری سوریه صورت نگرفته است.

 

وی با بیان این مطلب افزود: تصمیم خروج نیروهای روسیه از سوریه از سوی «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه اتخاذ شد و نتیجه مذاکرات نیست.

 

خروج نیروهای روسی از سوریه از امروز آغاز شده است. پوتین دیروز دوشنبه، پس از صدور دستور خروج بخشی از نیروهای نظامی روسیه از سوریه، ابراز امیدواری کرده بود که این اقدام، به موفقیت مذاکرات صلح بیانجامد.

 

حملات روسیه در حمایت از نیروهای وفادار به اسد، از سپتامبر سال گذشته آغاز شد و به طور محسوسی بر موفقیت‌های اخیر ارتش دولتی سوریه تاثیر گذاشت. ائتلافی به رهبری آمریکا نیز حملاتی هوایی را علیه گروه حکومت اسلامی و شاخه‌ای از القاعده در آن کشور انجام می‌دهد.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :