موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خودرو

a/59919 :کد

0

رنو به دنبال کسب ۲۰ درصد سهم بازار خودروی ایران

  ﺳﻪشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۹:۵۵
تعداد بازدید : ۲۸۵   
 تحلیل ایران -رنو به دنبال کسب ۲۰ درصد سهم بازار خودروی ایران

شرکت رنو در نظر دارد تا به دنبال لغو تحریم‌ها، ظرفیت تولید و سهم خود از ایران را ۲ برابر کند و به سهم ۲۰ درصدی از بازار خودروی ایران برسد.شرکت رنو در نظر دارد تا به دنبال لغو تحریم‌ها، ظرفیت تولید و سهم خود از ایران را 2 برابر کند و به سهم 20 درصدی از بازار خودروی ایران برسد.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از فایننشال تریبیون، به دنبال لغو تحریم‌ها رنو در نظر دارد تا ظرفیت تولید و سهم خود از ایران را 2 برابر کند.


پیمان کارگر معاون آفریقا، خاورمیانه و منطقه هند و مدیر ارشد اجرایی پارس خودرو گفت: «این شرکت در نظر دارد تا 20 درصد بازار خودروی ایران را به دست بیاورد که از 10 درصدی که در سال 2012 (سال تشدید تحریم‌ها) در اختیار داشت، بیشتر است.»


وی که در حاشیه کنفرانسی در لندن به میزبانی فایننشال تایمز گفت برای اینکه شرکت به هدف میان مدت خود برسد نیاز داردتا ظرفیت خود را 2 برابر کند.


سخنگوی رنو در گفتگو با آتو نیو یوروپ گفت رنو در سال گذشته میلادی 51 هزار و 500 خودرو در ایران فروخت و سهمش به 4.8 درصد بازار این کشور رسید. این شرکت در حال حاضر 3 مدل خودروی تولیدی خود را در ایران می‌فروشد و دیگر مدل‌ها را مشارکت سایپا و پارس خودرو توسعه خواهد داد.


رنو سه سال پیش، به علت تحریم‌ها، روابط خود با ایران را قطع کرد.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :