موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/60092 :کد

0

طاهری: هواداران را با شایعه در مورد طارمی ناراحت نکنید

  چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۹:۳۱
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -طاهری: هواداران را با شایعه در مورد طارمی ناراحت نکنید

سرپرست باشگاه پرسپولیس تأکید کرد توافق با سرمربی تیم فوتبال این باشگاه نهایی شده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تأکید کرد توافق با سرمربی تیم فوتبال این باشگاه نهایی شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، علی اکبر طاهری درباره علت حضورش در محل تمرین امروز (چهارشنبه) پرسپولیس اظهار داشت: حضورم در تمرین دلیل خاصی نداشت.


خوشبختانه همه چیز خوب پیش می‌رود. من در تمرین امروز با بازیکنان صحبت کرده و به آنها خسته نباشید گفتم. در اینجا فرا رسیدن سال جدید را به همه هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم و امیدوارم سال خوبی را داشته باشند.

 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود، توافق برای تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ تا 90 درصد نهایی شده است، گفت: توافقات نهایی است و درصدی نگذارید. برخی مسائل فرمالیته وجود دارند که در حال انجام شدن است.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص بحث تمدید قرارداد بازیکنانی چون رامین رضاییان تصریح کرد: طبق قانون سازمان لیگ باید 18 بازیکن بالای 18 سال داشته باشیم. برخی از بازیکنان قرارداشان به پایان رسیده و باید با برانکو جلسه‌ای برگزار کرده تا در مورد آنها تصمیم‌‌‌گیری کنیم.

 

طاهری در واکنش به این موضوع که نیمکت‌‌نشینی مهدی طارمی به عدم تمدید قرادادش با پرسپولیس ارتباط داشته است، گفت: خیر، اصلاً به این مسئله نپردازید و هواداران را ناراحت نکنید و به آنها خبر خوش بدهید. خبر خوش برای هواداران پرسپولیس این است که تیم یک‌دست به سمت قهرمانی پیش می‌رود.

 

وی در پاسخ به این پرسش که ورزشگاه شهید کاظمی چه زمانی آماده بهره‌برداری خواهد بود، خاطرنشان کرد: در حال رفتن به مسیری هستیم تا بتوانیم تعامل کرده و و آن را راه‌‌اندازی کنیم.

با کمک و قول‌هایی که داده‌اند، امیدوار هستیم سال آینده بتوانیم از ورزشگاه شهید کاظمی بهره‌برداری کنیم.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :