موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی هلال احمر

a/60108 :کد

0

۱۲۰۰ پایگاه امداد و نجات نوروزی در کشور مهیا شده است

  چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۴۳
تعداد بازدید : ۲۸۲   
 تحلیل ایران -۱۲۰۰ پایگاه امداد و نجات نوروزی در کشور مهیا شده است

رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌شده یک هزار و ۲۰۰ پایگاه امداد و نجات با ۲۵ هزار امدادگر و نجات گر در کشور برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی آماده‌شده است.

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌شده یک هزار و ۲۰۰ پایگاه امداد و نجات با ۲۵ هزار امدادگر و نجات گر در کشور برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی آماده‌شده است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سید امیر محسن ضیایی شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از پایگاه‌های طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در بهشهر به خبرنگاران گفت: پایگاه‌های امداد و نجات مازندران شامل حدود ۷۰ پایگاه، پست موقت و سیار برای امدادرسانی و اجرای طرح نوروزی با آمادگی خوبی واردشده‌اند و در بازدید به‌عمل‌آمده، وضعیت خوبی در این پایگاه‌ها حاکم است

 

وی افزود: ضیایی با اعلام اینکه یک هزار و ۵۵۰ پزشک و پرستار پایگاه‌های هلال‌احمر کشور خدمات درمانی را به مسافران ارائه می‌دهند، خاطرنشان کرد: در پایگاه‌های امداد و نجات علاوه بر امدادرسانی، اسکان اضطراری مسافران نیز پیش‌بینی‌شده است.

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور بابیان اینکه امور جوانان هلال‌احمر نیز در آماده‌باش کامل است، گفت: ۲۰ هزار نفر از اعضای جوان این جمعیت برای ارائه خدمات لازم و راهنمایی و هدایت مسافران نوروزی در آماده‌باش کامل هستند تا از امروز تا ۱۵ فروردین‌ماه خدمات مناسب ارائه دهند.

 

ظرفیت اسکان مسافران در پایگاه‌های امداد و نجات کشور را یکصد هزارنفر اعلام کرد و گفت: این پایگاه‌ها از امروز آماده خدمت‌رسانی به مسافران هستند.

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر کشور صبح امروز چهارشنبه برای ارزیابی وضعیت پایگاه‌های امداد و نجات نوروزی هلال‌احمر وارد مازندران شد و پس از بازدید از پایگاه‌های امداد و نجات سوادکوه، قایمشهر، ساری و افتتاح پایگاه امداد و نجات شهیدان لطیفی نکا از پایگاه‌های امداد و نجات بهشهر بازدید و مازندران را به مقصد گلستان ترک می‌کند.

 

به گزارش مهر، ضیایی، صبح چهارشنبه در بدو ورود به استان مازندران از پایگاه امداد و نجات هلال‌احمر مازندران در بازدید از پایگاه‌های امدادو نجات سوادکوه، میثاق نامه پویش «نه به تصادفات جاده‌ای» را امضا کرد.

 

منبع:خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :