موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی گردشگری

a/60173 :کد

0

فرودگاه چانگی سنگاپور بهترین فرودگاه جهان شد

  پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۸:۱۷
تعداد بازدید : ۳۴۶   
 تحلیل ایران -فرودگاه چانگی سنگاپور بهترین فرودگاه جهان شد

فرودگاه 'چانگی' سنگاپور با توجه به بررسی جهانی و نظرسنجی از مسافران برای چهارمین سال متوالی بهترین فرودگاه جهان شد.

فرودگاه 'چانگی' سنگاپور با توجه به بررسی جهانی و نظرسنجی از مسافران برای چهارمین سال متوالی بهترین فرودگاه جهان شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، این هفتمین بار در 16 سال گذشته است که که این فرودگاه بزرگ در جنوب شرق آسیا جوایز جهانی فرودگاه ها را دریافت می کند. همچنین این فرودگاه جوایز ارائه بهترین امکانات رفاهی در اوقات فراغت را دریافت کرد.شبکه خبر آسیا روز پنجشنبه اعلام کرد این جایزه ها براساس رتبه بندی فرودگاه های جهان که توسط 'اسکای تراکس' و با نظرسنجی از 13 میلیون و 250 هزار مسافر از 106 ملیت در 550 فرودگاه جهان انجام شده به فرودگاه 'چانگی' سنگاپور تعلق گرفت.


فرودگاه 'آینچئون' کره جنوبی براساس این رتبه بندی در جایگاه دوم قرار گرفت و پس از آن نیز فرودگاه مونیخ و 'هاندا' توکیو قرار دارند.فرودگاه بین المللی هنگ کنگ در جایگاه پنجم رتبه بندی فرودگاه ها قرار گرفت و پس از آن فرودگاه های 'چوبو سنترایر' ژاپن، فرودگاه 'هیترو' لندن، فرودگاه بین المللی 'کانسای' ژاپن و فرودگاه بین المللی 'حمد' قطر قرار دارند.مسافران طی چهار سال گذشته فرودگاه 'چانگی' سنگاپور را به عنوان بهترین فرودگاه جهان انتخاب کرده اند.


ایرنا نوشت: فرودگاه چانگی یک فرودگاه نظامی – همگانی در ارتفاع هفت متری از سطح دریا واقع شده و طول باند آن چهار هزار متر است. این فرودگاه اصلی ترین فرودگاه جنوب شرق آسیا محسوب می شود.فرودگاه سنگاپور سال 2014 میلادی شاهد جابجایی 54 میلیون و 100 هزار مسافر و به طور متوسط روزانه 148 هزار و 200 مسافر بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :