موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/60214 :کد

0

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور

  پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۱۵
تعداد بازدید : ۲۷۲   
 تحلیل ایران -آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بازگشایی محور کرج ـ چالوس خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک در هراز و آزادراه‌‌های رشت ـ‌قزوین، تهران ـ کرج و کرج ـ‌قزوین نیمه‌سنگین است.

 

 

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بازگشایی محور کرج ـ چالوس خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک در هراز و آزادراه‌‌های رشت ـ‌قزوین، تهران ـ کرج و کرج ـ‌قزوین نیمه‌سنگین است.

 

 

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار کرد: در حال حاضر محور کرج ـ چالوس که در ساعت 3 بامداد امروز به دلیل بارش شدید برف و کولاک مسدود شده در ساعت 10:30 امروز بازگشایی شد و هم اکنون وضعیت ترافیکی عادی در این محور جاری است.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز محدود سنگ‌چال پرداخت و تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در محدوده‌های منجیل و رودبار در محور رشت ـ قزوین نیمه‌سنگین است.


این مقام ارشد راهور ناجا افزود: در محدوده پل کلاک تا پل فردیس در باند شمال آزادراه تهران ـ کرج و همچنین باند شمالی آزادراه کرج ـ قزوین محدوده پل فردیس تا پل حصارک ترافیک نیمه‌سنگین اعلام شده است.


وی به بارش برف در اکثر محورهای آذربایجان غربی، کردستان و زنجان پرداخت و گفت: در آزادراه زنجان ـ تبریز در آذربایجان شرقی، محورهای روانسر، پاوه و جوان‌رود در استان کرمانشاه و محور قزوین ـ همدان در استان قزوین بارش برف جریان دارد.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، اعلام کرد: در اکثر محورهای استان‌های خراسان شمالی و گلستان باران می‌بارد.


وی به انسداد محورهای پونل به خلخال و شمشک به دیزین به علت عدم ایمنی کافی پرداخت و خاطر نشان کرد: سایر محورهای کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخودار هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :