موضوعات ‌مرتبط: فناوری ارتباطات

a/60231 :کد

0

پیام تبریک نوروزی وزیر ارتباطات به اصحاب رسانه

  پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۱۳
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -پیام تبریک نوروزی وزیر ارتباطات به اصحاب رسانه

وزیر ارتباطات گفت: بنده از طرف خود و مجموعه وزارت ارتباطات پیشاپیش سال نو را به همه خبرنگاران و زحمتکشان فرهیخته عرصه رسانه کشور تبریک عرض می‌نمایم.

 

 

 

وزیر ارتباطات گفت: بنده از طرف خود و مجموعه وزارت ارتباطات پیشاپیش سال نو را به همه خبرنگاران و زحمتکشان فرهیخته عرصه رسانه کشور تبریک عرض می‌نمایم.

 
 
 
 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، محمود واعظی با اشاره به آخرین جلسه هیات دولت در سال 94 اظهار کرد: بعد از این جلسه دکتر روحانی در جمع خبرنگاران بهار را پیام‌آور اعتدال، میانه‌روی، صلح، دوستی و برادری برای همگان دانست و پایان تحریم‌ها، موفقیت در برجام، انتخابات هفتم اسفند و باران برکت الهی را از مهم‌ترین دستاوردهای امسال خواند.


وزیر ارتباطات ابراز کرد: رئیس جمهور همچنین تأکید کرد که در سال جدید در سایه وحدت، همفکری، همدلی، همکاری و دوستی، سال تلاش گسترده برای توسعه و آبادانی بیش از پیش ایران اسلامی خواهد بود. ایشان برای سال جدید ضمن آرزوی سلامتی و سربلندی برای ملت بزرگ ایران، بهار را برای مردم فصل صله ارحام با اقوام و نزدیکان و همچنین برای احزاب و گروه‌ها فصل آشتی، صفا و صمیمیت توصیف کردند.


وی گفت: بعد از جلسه روز گذشته دکتر روحانی به همراه اعضای دولت در جمع صمیمی خبرنگاران حوزه دولت حاضر شد و پس از گفت‌وگو با آنها عکس‌هایی به یادگار با این قشر فرهیخته و زحمتکش انداخت.


او افزود: بنده نیز از طرف خود و مجموعه وزارت ارتباطات پیشاپیش سال نو را به همه خبرنگاران و زحمتکشان فرهیخته عرصه رسانه کشور تبریک عرض نموده، از زحمات این دوستان در سالی که گذشت نهایت تقدیر را دارم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :