موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/60242 :کد

0

آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی

  پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۴:۱۲
تعداد بازدید : ۲۶۹   
 تحلیل ایران -آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی خبر داد.

 

 

 

رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی خبر داد.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار مهری در تشریح برنامه‌های پلیس فرودگاه‌های کشور در نوروز 95 اظهار داشت: نیروهای ما در فرودگاه‌های سراسر کشور از بیست و هفتم اسفند ماه امسال تا سیزدهم فروردین ماه سال آتی به صورت دو شیفت هشت روزه تقسیم‌بندی شدند و با تمام توان آماده خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی در فرودگاه‌ها هستند.


وی افزود: با آغاز سفرهای نوروزی و افزایش حجم پروازها، در همه فرودگاه‌ها به خصوص کلانشهرها با تشدید اقدامات کنترلی، گشت‌های خودرویی، تدابیر لازم در راستای پیشگیری از وقوع جرایم به خصوص سرقت و انتقال مواد مخدر را ابلاغ کردیم.


تسنیم نوشت: فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور در ادامه به تشکیل قرارگاه نوروزی ابوذر اشاره کرد و گفت: در ستاد پلیس فرودگاه‌های کشور با تشکیل قرارگاه نوروزی ابوذر تمام اقدامات و عملکرد فرودگاه‌های سراسر کشور را رصد می‌کنیم، اخبار و وقایع فرودگاه‌ها در ایام نوروز به این قرارگاه اعلام و به پلیس پیشگیری ناجا ارسال خواهد شد.


توصیه‌های رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور به مسافران نوروزی

مهری در بخشی دیگری از سخنان خود توصیه‌های پلیس فرودگاه را به مسافران نوروزی اعلام و مطرح کرد: مسافران به منظور جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده‌های احتمالی از ارائه مدارک مسافرتی خود شامل گذرنامه، شناسنامه، گواهینامه، کارت ملی، کارت عابر بانک به افراد غیر مسئول جداً خودداری کنند.


این مقام انتظامی  اضافه کرد: لازم است مسافران از دریافت هرگونه بسته، وسایل و امانات مشکوک از افراد ناشناس خودداری کرده و مراتب را سریعاً به پلیس اعلام کنند.


مهری به مسافرانی که قصد مسافرت از طریق هوایی به شهرهای کشور و یا خارج از کشور دارند، توصیه کرد: بلیت مسافرت خود را از دفاتر فروش مجاز تهیه و از مراجعه به واسطه ها و شبکه های اینترنتی غیر مجاز خودداری کنند.


وی تاکید کرد: در تعطیلات نوروزی مسافران در فرودگاه‌ها در زمان‌های پیک پرواز امکان دارد با کمبود تاکسی مواجه شوند و احتمال سوء‌استفاده افراد تخت عنوان مسافر بر شخصی و سرقت بار آنان وجود دارد. به شهروندان و مسافران عزیز توصیه می‌شود حتماً برای انتقال به سطح شهر از تاکسی ویژه فرودگاه استفاده کنند.


فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور در خاتمه با بیان اینکه مسافران محترم از گذاشتن طلا، اشیاء و وسائل قیمتی خود در داخل چمدان‌ها خودداری کنند، به مسافرانی که قصد سفر از فرودگاه حضرت امام (ره) به خارج از کشور را دارند، توصیه کرد: خودروهای خود را برای رسیدن به پرواز در اطراف فرودگاه، بیابان و حواشی خیابان ها رها نکنند بلکه در توقفگاه‌هایی که مشخص شده پارک کنند تا مشکلی برایشان پس از برگشت از سفر به وجود نیاید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :