موضوعات ‌مرتبط: فناوری ارتباطات

a/60257 :کد

0

افزایش پهنای بانداپراتور اول تلفن همراه بانزدیک شدن به نوروز

  پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۱۱
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -افزایش پهنای بانداپراتور اول تلفن همراه بانزدیک شدن به نوروز

با نزدیک شدن به ایام نوروز ، پهنای باند سرویس دیتای شرکت همراه اول برای ارائه خدمات بهتر ۳۰% افزایش یافت.

 

 

 

با نزدیک شدن به ایام نوروز ، پهنای باند سرویس دیتای شرکت همراه اول برای ارائه خدمات بهتر 30% افزایش یافت.
به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، طاهری بخش در گفتگوی اختصاصی درباره دیگر اقدامات اپراتور اول تلفن همراه کشور افزود: 62 سایت سیار در نقاط پرتردد و شهرهای جهانگردپذیر علاوه بر ظرفیت های موجود در نظر گرفته شده است تا شرایط ارتباطی در این مناطق مهیا شود. 

وی همچنین گفت: در مسیر کاروان های راهیان نور به خصوص در مناطق جنوبی کشور و شهرهایی مانند بوستان، هویزه و سوسنگرد اقدامات ویژه ای صورت گرفته است تا علاوه بر افزایش خدمات ارتباطی پوشش نسل دو (2G) در محورهای مواصلاتی و خدمات نسل سوم (3G) تلفن همراه در این شهرها فراهم شود. 

طاهری بخش همچنین درباره اقدامات صورت گرفته در شهرهای زیارتی نیز گفت: در اطراف حرم رضوی (ع) در مشهد، حرم حضرت معصومه (س) و شاه چراغ (ع) دو لایه پوشش و ظرفیت شبکه افزایش یافته است تا در ایام نوروز مشترکان کیفیت مناسبی در اختیار داشته باشند. 

معاون عملیات مناطق شرکت همراه اول افزود: هم اکنون شش هزار و 600 سایت در 420 شهر و شهرستان و یکصد دهستان ، خدمات نسل سوم تلفن همراه را در اختیار مشترکان این شرکت قرار می دهد. 

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره باثبات نبودن ارائه خدمات دیتای نسل سوم تلفن همراه در برخی از مناطق شهرهای بزرگ مانند تهران گفت: شبکه همواره در حال توسعه و بهینه سازی است و دریافت دیتا به تعداد استفاده کنندگان و فاصله با سایت های ارائه کننده خدمات بستگی دارد.

طاهری بخش افزود: در دو ماه اخیر مصرف دیتا از طریق تلفن همراه 40 درصد افزایش یافته است و این آمار در مقایسه با دو ماه اول امسال افزایش چهار برابری را نشان می دهد. 

وی درباره اقدامات اپراتور اول تلفن همراه کشور برای سال 95 نیز گفت: سال 95 در واقع حجیم ترین برنامه توسعه از ابتدای تأسیس شرکت همراه اول اتفاق خواهد افتاد. 

معاون عملیات مناطق اپراتور اول تلفن همراه اول کشور درباره این برنامه ها افزود: توسعه نسل سوم تلفن همراه در 500 شهر، توسعه نسل چهارم (4G) تلفن همراه و نوسازی 12 هزار سایت نسل دوم تلفن همراه از عمده اقدامات این شرکت در سال 95 است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :