موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/60258 :کد

0

رانندگان نوروزی تجهیزات زمستانی داشته باشند

  پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۱۷
تعداد بازدید : ۲۲۸   
 تحلیل ایران -رانندگان نوروزی تجهیزات زمستانی داشته باشند

مسافران استان های آذربایجان شرقی ، قزوین و‌گیلان ، هنگام سفر تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

 

 

 

مسافران استان های آذربایجان شرقی ، قزوین و‌گیلان ، هنگام سفر تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ یاسر خالدی در گفتگوی اختصاصی درباره وضعیت راه های کشور گفت: در حال حاضر در آزاد راه تهران -کرج - قزوین در محدوده پل کلاک تا پل حصارک و در محور قزوین- رشت در شهر منجیل تا رودبار- محور هراز در محدوده آبعلی تا پلور در محور مراغه تا شهرود شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی افزود : در محدوده های فیروزکوه - تهران - گرمسار هم شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم و  در سایر محورهای مواصلاتی اصلی کشور تا ساعت 9 صبح 27 اسفند تردد به صورت عادی و روان است.

خالدی گفت : در برخی از محورهای استانهای آذربایجان شرقی ،‌زنجان ،‌ همدان و مازندران شاهد بارش برف و باران هستیم .

وی افزود: در برخی از محورهای کردستان شاهد باران هستیم و محور شریانی کندوان در حوزه استان البرز و مازندران به علت بارش برف و ایجاد گره ترافیکی در محدوده سیاه بیشه تا اطلاع بعدی مسدود است.

رییس سازمان عملیات و سخنگوی مرکز مدیریت راه کشور گفت : محورهای غیر شریانی از جمله شمشک دیزین، تونل خلخال ،‌گنج نامه و ‌تویسرکان تا اطلاع بعدی مسدود است.

وی افزود: با توجه به بارندگی و افزایش حجم تردد در سطح محورهای ارتباطی استانهای آذربایجان شرقی - قزوین -گیلان -مازندران ،‌استانهای البرز و تهران از هموطنان در خواست می کنیم هنگام سفر تجهیزات زمستانی به همراه خود داشته باشند تا در مواقع اضطراری استفاده کنند.

خالدی گفت : شرایط آب و هوایی تا پایان روز جمعه در حوزه های استانهای شمالی همچنان ادامه بارندگی را نشان می دهد بنابراین به رانندگان توصیه می شود با رعایت نکات ایمنی در مواقعی که مسیر به علت تصادف احتمالی دچار انسداد مقطعی می شود در یک خط رانندگی کنند تا گروه های امداد اورژانس و هلال احمر بتواند سریع در صحنه حاضر شوند .

وی تصریح کرد: رانندگان در حاشیه راهها و در مسیرهای غیر مجاز رانندگی نکنند تا گره ترافیکی ایجاد نشود.

خالدی افزود: در مسیرهای شمالی جاذبه های گردشگری و فروشگاه ها و رستوران های متعددی وجود دارد و مردم می خواهند در این مسیرها استراحت کنند بنابراین توصیه می کنیم در محل هایی که به صورت پارچین در نظر گرفته شده است توقف و از پارک های حاشیه ای خودداری کنند. تا ترافیک مدیریت شود .
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :