موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سلامت

a/60301 :کد

0

بهره مندی مسافران نوروزی از خدمات هلال احمر

  پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۰:۱۴
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -بهره مندی مسافران نوروزی از خدمات هلال احمر

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، از مراجعه ۲۲ هزار و ۶۳۱ مسافر نوروزی به پایگاه های امداد و نجات نوروزی، تا امروز خبر داد.

 

 

 

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر، از مراجعه ۲۲ هزار و ۶۳۱ مسافر نوروزی به پایگاه های امداد و نجات نوروزی، تا امروز خبر داد.
به گزارش تحلیل ایران، دکتر مسعود حبیبی گفت: همزمان با آغاز سفرهای نوروزی هموطنان، ۲۲ هزار و ۶۳۱ مسافر نوروزی از خدمات طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استفاده کردند که در این زمینه بیشترین میزان مراجعه در بهره‌مندی از خدمات سلامت با یک‌هزار و ۲۳۴ مورد برای گرفتن فشار و قند خون بوده است.


وی با اشاره به اینکه تا ساعت ۲ بعد از ظهر ۲۷ اسفند ۹۴، ۲۲ هزار و ۶۳۱ تن از هموطنان به پایگاه های نوروزی سازمان جوانان مراجعه کرده‌اند، گفت: بر این اساس با مشارکت ۲ هزار و ۶۲ تن از جوانان هلال‌احمر در نخستین روز اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۲۲ هزار و ۱۵۸ مسافر به پایگاه های ثابت و ۴۷۳ مسافر نیز در پایگاه های سیار سازمان خدمات لازم را دریافت کردند.


مهر نوشت: حبیبی با اشاره به اینکه در مجموع ۳ هزار و ۶۰۴ تن از مسافران نوروزی از خدمات پایگاه های نوروزی هلال‌احمر استفاده کرده‌اند، عنوان کرد: بر این اساس هموطنان از خدمات هلال‌احمر در یک‌هزار و ۳۷۸ خیمه نماز، یک‌هزار و ۲۳۴ پست سلامت(سنجش قند و فشار خون و ۹۹۲ فضای دوستدار کودک بهره برده‌اند.


رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر افزود: به‌علاوه ۱۱ هزار و ۲۵ تن از مسافران بروشورهای آموزشی و اطلاع‌رسانی، ۱۰ هزار و ۲۵۸ تن نقشه و ۹ هزار و ۸۷۰ تن سایر بسته‌های آموزشی و فرهنگی جمعیت هلال‌احمر را دریافت کرده‌اند.


وی با بیان اینکه در مجموع در روز نخست اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۲۲ هزار و ۶۳۱ به پایگاه‌های طرح مراجعه کرده‌اند، گفت: بر این اساس در روز نخست ۳ هزار و ۶۰۴ مورد خدمات، ارائه و ۳۱ هزار و ۱۵۳ مورد اقلام آموزشی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی توزیع شده است. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :