موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/60327 :کد

0

اردوهای راهیان نور سبب تقویت فرهنگ ایثار در جامعه می‌شود

  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۰:۲۹
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -اردوهای راهیان نور سبب تقویت فرهنگ ایثار در جامعه می‌شود

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: آشنایی جوانان و نوجوانان کشورمان با فرهنگ ایثار و شهادت در قالب اردوهای راهیان نور یک فرصت فرهنگی برای جامعه است.

 

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: آشنایی جوانان و نوجوانان کشورمان با فرهنگ ایثار و شهادت در قالب اردوهای راهیان نور یک فرصت فرهنگی برای جامعه است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران سردار علیرضا تنگسیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: بالندگی نسل جوان جامعه در مسیر توجه به ارزش‌های انقلابی فراهم می‌شود و بهترین راه در این زمینه آشناسازی نسل امروز با فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت است.

 

وی افزود: آشنا ساختن جوانان این سرزمین با وصیت‌نامه شهدا و راهی که آنان برای حفظ استقلال و سربلندی این کشور و اسلام پیمودند، بهترین برنامه فرهنگی و اجتماعی است که در قالب اردوهای راهیان نور شاهد آن هستیم.

 

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نقش و تاثیر حضور جوانان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس را تاثیرگذار در ابعاد مختلف زندگی اجتماعی و انسانی آنان دانست و بیان کرد: مقاومت و روحیه خودباوری در میان نسل جوان یک جامعه سبب رشد و پیشرفت آن می‌شود.

 

وی خاطر نشان کرد: شهدا سند افتخار جامعه ما هستند و باید به وجود چنین فرزندان غیوری در جامعه‌مان افتخار کنیم.

 

تنگسیری با اشاره به ضرورت توجه بیش از پیش هنرمندان کشورمان به زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و به تصویر کشانیدن عظمت حضور آنان در دوران جنگ 8 ساله، اظهار کرد: باید به شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی به عنوان سند افتخار و عزت این سرزمین ببالیم و راه آنان را با استواری و ایستادگی ادامه دهیم.

 

وی رسیدن به قله‌های اقتدار در نیروهای مسلح را مدیون روحیه خودباوری و شهادت‌طلبی و ایثار در میان بخش‌های مختلف دانست و گفت: ثمره مجاهدت شهدای گرانقدر و جانبازان عزیز این سرزمین، امنیت و اقتدار کنونی نظام جمهوری اسلامی در چارچوب مرزهای سرزمینی آن است.

 

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: اردوهای راهیان نور دریایی فرصتی با ارزش و مغتنم برای آشنایی اقشار مختلف جامعه با شهدای دریایی کشورمان و عظمت حضور دریادلانه آنان در دفاع از حریم نظام در آبهای خلیج فارس است که غرور خاصی را به انسان داده و یاد شهدای غیور مردی را که تن به دریا سپردند، در یادها و جان‌ها زنده می‌کند.

 

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :