موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راه و ترافیک

a/60432 :کد

0

محدودیت‌های ترافیکی پایتخت تا ۱۴فروردین ۹۵ لغو شد

  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۹
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -محدودیت‌های ترافیکی پایتخت تا ۱۴فروردین ۹۵ لغو شد

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، از لغو اجرا و اعمال طرح های ترافیکی و زوج و فرد پایتخت از امروز(۲۸ اسفند) تا شنبه (۱۴ فروردین ۹۵) خبر داد.

 

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، از لغو اجرا و اعمال طرح های ترافیکی و زوج و فرد پایتخت از امروز(۲۸ اسفند) تا شنبه (۱۴ فروردین ۹۵) خبر داد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ مراد مرادی افزود: دغدغه اصلی پلیس راهور تهران بزرگ در طول ایام تعطیلات نوروز، کنترل سرعت در معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت است.

 

وی گفت : به همین منظور ۳۷۰ دوربین ثابت و دستی به منظور ثبت تخلف سرعت غیرمجاز خودروها در سطح معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت بکار گرفته می شود.

 

مرادی گفت : همچنین در این ایام ۵۰ تیم کنترلی پلیس بزرگراه در طول تعطیلات نوروزی به منظور پیشگیری از بروز تخلفات و سوانح رانندگی در سطح شهر تهران حضور دارند.

 

سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه ترافیکی امروز در سطح شهر تهران مشاهده نمی شود افزود: از برنامه های مهم پلیس راهور تهران بزرگ در ایام تعطیلات نوروزی، حضور در سطح معابر شهر و مراکز تجاری و اداری پایتخت است.

 

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از استقرار پلیس راهور در مبادی ورودی و خروجی تهران بزرگ خبرداد و گفت: این اقدام به منظور تسهیل تردد و روان سازی ترافیک در این مبادی انجام می شود.

 

وی همچنین از برنامه ریزی پلیس راهور برای ایجاد نظم و روان سازی ترافیک در روز طبیعیت(۱۳ فروردین ماه) به عنوان یکی دیگر از برنامه های محوری پلیس راهور پایتخت تاکید کرد.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :