موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/60535 :کد

0

۵۰ هزار نیروی پلیس در راه خدمت‌رسانی به زائران

  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۵
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -۵۰ هزار نیروی پلیس در راه خدمت‌رسانی به زائران

فرمانده ناجا به استفاده از ۵۰ هزار نیروی پلیس در راه خدمت‌رسانی به زائران راهیان نور اشاره کرد و گفت: از این تعداد ۶ هزار نفر به صورت مستقیم و مابقی به صورت غیر مستقیم خدمت رسانی می‌کنند.

 

 

 

فرمانده ناجا به استفاده از 50 هزار نیروی پلیس در راه خدمت‌رسانی به زائران راهیان نور اشاره کرد و گفت: از این تعداد 6 هزار نفر به صورت مستقیم و مابقی به صورت غیر مستقیم خدمت رسانی می‌کنند.

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین اشتری با حضور در ویژه برنامه راهیان نور که به صورت زنده از شبکه یک و سه سیما پخش شد با اشاره به اینکه این مناطق انسان را به یاد شهدا و جانبازان می‌اندازد و تحولی اساسی در جامعه ایجاد می کند، گفت: این تحول به خاطر رزمندگانی است که برای رضای خدا و بدون هیچ چشم داشتی برای دفاع از اسلام به اینجا آمده و هدفشان خدمت به مردم ولبیک به امام راحل( ره) بوده است.


خبرگزاری فارس نوشت: فرمانده ناجا به استفاده از 50هزار نیروی پلیس درخدمت رسانی به زائران راهیان نور اشاره کرد و افزود: از این تعداد 6هزار نفر به صورت مستقیم و مابقی به صورت غیر مستقیم خدمت رسانی می کنند.


سردار اشتری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا در ارائه هرچه بهتر خدمات به زائرین مناطق جنگی گفت: امیدواریم با ارائه هرچه بهتر خدمات به زائرین ادای دین کرده باشیم.


رئیس پلیس کشور از افزایش 20 درصدی اعزام کارکنان و خانواده آنان به مناطق جنگی خبرداد و اظهار داشت: امیدواریم تا پایان برنامه توسعه بتوانیم این ظرفیت را افزایش داده و همه کارکنان در ناجا از این مناطق بازدید کنند.


سردار اشتری با اشاره به اینکه سال گذشته 5 میلیون نفر برای دیدار از این مناطق به اینجا آمده‌اند، گفت: امیدواریم با روحیه ای که در جوانان ما وجود دارد این آمار هر سال بیش از پیش افزایش یابد.


فرمانده ناجا ضمن ابراز خرسندی از وضعیت امنیتی کشور، گفت: وضعیت امنیتی در نقطه صفر مرزی و مناطق عملیاتی بسیار مطلوب و تاکنون هیچ مشکل امنیتی گزارش نشده است ولی با این وجود  وضعیت امنیتی زائران افزایش یافته است.


وی در ادامه افزود:با توجه به روزهای پایانی سال قرارگاه ترافیکی نوروزی از روز 25اسفندماه وقرارگاه های نوروزی از روز گذشته برای خدمت به مردم در راستای تعطیلات نوروزی آغاز به کار کرده است.


سردار اشتری در پایان با بیان اینکه تمهیدات لازم برای خدمت رسانی به مردم اندیشیده شده به هموطنان توصیه کرد: برای حفظ سلامتی خود وخانواده اشان در سفرهای نوروزی توصیه های همکاران ما را جدی بگیرند تا سفری ایمن و بدون حادثه داشته باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :